Hrací automat Joker Millions

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Joker Millions

Joker Millions nie je len taký obyčajný hrací automat. Obsahuje totiž úžasný progresívny Jackpot, ktorý sa zvyšuje, až kým ho niekto nezíska. Jackpot môže získať aj hráč, ktorý zatočil automatom iba jediný krát.

Hrací automat Joker Millions ponúka hru na 5 valcoch a 3 radách. Vašu výhru môžete získať na 25 výherných radách.

V hracom automate Joker Millions sa môžete stretnúť aj s iným jackpotom. 5 mystery jackpot, ktorý sa spusti, ak získate 5 krát symbol jokera. Dostanete sa do jackpot spin režimu, kde symboly jokera zostávaju na svojom mieste a točením len zvyšujete svoju výhru.

Pre hráčov, ktorí majú šťastie, máme zoznam všetkých online kasín v bočnom panely našich webových stránok. Nájdete tu tiež všetky kasíno novinky a prehľady bonusov. Určite si nezabudnite pozrieť kategórie video poker a ruleta.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Joker Millions a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Joker Millions
Game Platform Yggdrasil Gaming
Technology HTML5
Symbols Fruit machine game symbols, Joker symbol
Rows 3
Reels 5
Reel Type Spinning fruit machine reels
Maximum Win Changing
Lines 25
Game Features Wild substitutions
HD Yes
Ways to Win 25
Free Spins Yes
Coin Values 0.01
Bet Levels 1
3D No
Jackpot Yes
Wheels 5
Graphics 5/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hracie Automaty Zadarmo Joker Ovocné Automaty