CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Joker Millions

Farebný a akčný hrací automat Joker Millions od spoločnosti Yggdrasil, je pokračovaným populárneho automatu Jokerizer. Už teraz sa môžete tešiť na veľmi vysoký progresívny jackpot. Joker Millions nie je len taký obyčajný hrací automat. Obsahuje totiž úžasný progresívny Jackpot, ktorý sa zvyšuje, až kým ho niekto nezíska. Jackpot môže získať aj hráč, ktorý zatočil automatom iba jediný krát.

Hrací automat Joker Millions ponúka hru na 5 valcoch a 3 radách. Vašu výhru môžete získať na 25 výherných radách.

V hracom automate Joker Millions sa môžete stretnúť aj s iným jackpotom. 5 mystery jackpot, ktorý sa spusti, ak získate 5 krát symbol jokera. Dostanete sa do jackpot spin režimu, kde symboly jokera zostávaju na svojom mieste a točením len zvyšujete svoju výhru až 2500 mincí..

Pre hráčov, ktorí majú šťastie, máme zoznam všetkých online kasín v bočnom panely našich webových stránok. Nájdete tu tiež všetky kasíno novinky a prehľady bonusov. Určite si nezabudnite pozrieť kategórie video poker a ruleta.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Joker Millions a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Joker Millions
Game Platform Yggdrasil Gaming
3D No
Bet Levels 1
Coin Values 0.01
Free Spins Yes
Game Features Wild substitutions
Jackpot Yes
Lines 25
Maximum Win Changing
Reel Type Spinning fruit machine reels
Reels 5
Rows 3
Symbols Fruit machine game symbols, Joker symbol
Technology HTML5
Ways to Win 25
HD Yes
Wheels 5
Graphics 5/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hracie Automaty Zadarmo Joker Ovocné Automaty

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply