Americká Ruleta

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Americká Ruleta

Americká ruleta je hra, ktorá sa tradične hráva v Spojených štátoch a konkrétne táto automatová verzia pochádza od spoločnosti Microgaming. Hra má zvyčajne 36 herných políčok s číslami, avšak Americká ruleta má 38 políčok. Políčka 0 a 00 sú navyše. Stávky môžete vkladať na jednotlivé čísla alebo kombinácie 2-6 čísel. Okrem toho však aj na skupiny čísel, ako napríklad na párne alebo nepárne, červené alebo čierne. Samozrejme, že tento druhý typ stávok má nižšie pomery výhier, teda 2:1 alebo 1:1 a stávky na konkrétne číslo približne 35:1. Práve kvôli tomuto by mali hráči začiatočníci vkladať svoje stávky skôr na skupiny čísel ako na jednotlivé čísla. Hra je vďaka softvéru od Microgaming jednoduchá a autentická.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Americká Ruleta a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre