The Wild 3

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

The Wild 3

Západné mesto plné viacerých funkcií vás privíta na piatich valcoch automatovej hry The Wild 3, ktorá pochádza z dielne tvorcov NextGen Gaming. Piesočnaté ulice v meste ponúkajú symboly neodmysliteľných kovbojov. Zahŕňajú aj symboly supa, banky, trezora, zlatých prútov, vrece hotovosti, palice dynamitu a tri rôzne kmene kaktusov. Atraktívna funkcia online automatu  Superbet vám dopraje ešte viac zábavy a odmien v online kasínach.

The Wild 3 na piatich valcoch ponúka 10 výherných línií s témou Divoký západ. V hre nájdete 3 wild funkcie v základnej hre, ktorá vám dáva Wild Racoons, Wild Coyotes a multiplikátory až 10x. K dispozícii je tiež funkcia Free Games, kde môžete vyhrať extra otočenie zadarmo. Môžete tiež dokončiť misie na spustenie funkcie Rob the Rich pre peňažné ceny.

Atraktívne misie a extra spiny

K dispozícii je aj funkcia SuperBet, kde vám extra mince poskytujú viac špeciálnych funkcií. Niektoré z vydaní NextGen Gaming sú tiež Genie Wild a Medusa.

Veľké rozhodnutie urobiť, je, ktorá úroveň stávky chcete hrať. Akákoľvek šanca na pristátie slušnej výhry je naozaj len s úrovňou Super Bet 2. To znamená, že všetky tri divoké funkcie sú aktívne a ak sa dostanete do roztočenia zadarmo, máte možnosť pridať 10x multiplikátor spolu s wild symbolmi, aby ste mohli stlačiť svoj potenciál na výhru.

Jedná sa o stredný až veľmi volatilný automat pochádzajúci z dielne tvorcov NextGen Gaming, ktorý dokáže vyrobiť obrovské množstvo hotovosti. So svojou zaujímavou hrateľnosťou, atraktívnymi misiami a množstvom extra spinov to môžeme vidieť ako masívny hit bez ohľadu na to, či sa vám páči Divoký západ alebo nie. Navštívte mestečko plné zaujímavých atrakcií ešte dnes.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

The Wild 3 a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title The Wild 3
Game Platform NextGen Gaming
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 0.10 / 100
Lines 10
Jackpot Yes
HD No
3D No
Bet Levels 2
Coin Values 0.10
Free Spins Yes
Game Features Multipliers
Technology HTML5
Theme Wild West
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry Peniaze