Hracie výherné automaty Medusa

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Medusa

Staňte sa súčasťou príbehu o skamenenej Medúze v automatovej hre Medusa na piatich valcoch s dvadsiatimi piatimi výhernými líniami. Medusa bola v mytológii známa ako príšera so škaredou ženskou tvárou, ktorej vlasy tvorili hady. Vďaka modernému spracovaniu tejto hry si môžete vychutnať najrôznejšie symboly a výjavy zo starovekej gréckej mytológie.

Spoznávajte príbeh Medúzy

Množstvo špeciálnych bonusov a funkcií vám pomôže získať ešte vyššie výhry. Prvým je hlava Medúzy, tá má skvelú funkciu, ktorá pridelí 3 roztočenia, v prípade ak natrafíte na tri a viac takýchto symbolov. Počas nich budú všetky vaše výhry ztrojnásobené. Ďalším zaujímavým symbolom je Pegas, ktorý vašu výhru znásobí, a to až 50-krát. Posledným bonusovým symbolom je WILD, ktorý nahradí ostatné symboly tak, aby vám vznikla nová výherná kombinácia. Vďaka skvelým funkciám môžete získať úžasné výhry na výhernom automate Medusa.

Poďte si zahrať aj novšiu verziu tejto skvelej automatovej hry Medusa 2.  Skutoční hráči nájdu zoznam všetkých online kasín v bočnom menu so všetkými prehľadmi noviniek a bonusov v kasínach.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Medusa a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Medusa
Game Platform Microgaming
Reels 5
Lines 25
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo