Hracie výherné automaty Medusa

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Medusa

Staňte sa súčasťou príbehu o skamenenej Medúze v automatovej hre Medusa na piatich valcoch s dvadsiatimi piatimi výhernými líniami. Medusa bola v mytológii známa ako príšera so škaredou ženskou tvárou, ktorej vlasy tvorili hady. Vďaka modernému spracovaniu tejto hry si môžete vychutnať najrôznejšie symboly a výjavy zo starovekej gréckej mytológie.

Spoznávajte príbeh Medúzy

Množstvo špeciálnych bonusov a funkcií vám pomôže získať ešte vyššie výhry. Prvým je hlava Medúzy, tá má skvelú funkciu, ktorá pridelí 3 roztočenia, v prípade ak natrafíte na tri a viac takýchto symbolov. Počas nich budú všetky vaše výhry ztrojnásobené. Ďalším zaujímavým symbolom je Pegas, ktorý vašu výhru znásobí, a to až 50-krát. Posledným bonusovým symbolom je WILD, ktorý nahradí ostatné symboly tak, aby vám vznikla nová výherná kombinácia. Vďaka skvelým funkciám môžete získať úžasné výhry na výhernom automate Medusa.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Medusa a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre