Genie Wild automaty online zadarmo

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Genie Wild

Tvorcovia spoločnosti NextGen sa inšpirovali džinom z fľaše na automatovej hre Genie Wild, aby vám aj ona, rovnako ako džin splnila vytúžené želania. Prostredníctvom hry sa vám to naozaj môže podariť, aj vďaka skvelým funkciám, ktoré hra prináša. Výherný automat Genie Wild ponúka možnosť využiť voľné roztočenia, špeciálne symboly a hazardné funkcie.

Pretrite po čarovnej lampe a džin vám splní vaše želania

Špeciálne symboly vám pomôžu získať vyššie výhry. Wild symbol, dokáže nahradiť akýkoľvek iný tak, aby vám vznikla výherná kombinácia. Druhým bonusovým symbolom je Scatter, ten vám znásobí výhru a ponúkne vám aj voľné spiny! Ak stretnete 3 a viac džínových fliaš v priebehu hier zadarmo, Džin Vám môže priniesť obrovské výhry na hracom automate Genie Wild. Založte si hrací účet v online kasíne a využite skvelé bonusy ešte dnes.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Genie Wild a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Genie Wild
Game Platform Microgaming
Reels 5
Lines 25
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo