The Equalizer

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

The Equalizer

Výherný automat The Equalizer je dosť volatilná hra, pričom najvyššia výhra predstavuje 10 000 násobok vášho podielu na každom voľnom roztočení. Z vizuálneho hľadiska vyzerá úžasne. Prekvitá rôznymi druhmi neónových farieb a starostlivo vykreslenou hudbou, tiež ostatnými prvkami.

To nie je žiadnym prekvapením vzhľadom na skutočnosť, že Red Tiger Gaming vydal mnoho ďalších impozantných hracích automatov, ktoré by ste mali vyskúšať. Patria tu napríklad Tiki Fruits, Dragons Fire, God of Wealth, Totem Lightning, Spin Town, Ninja Ways, Pirates Plenty a iné.

Extra výherné rady

Video automat The Equalizer od tvorcov Red Tiger Gaming  je plný všetkých druhov retro symbolov pre šťavnaté výhry. Hra ponúka niektoré celkom zaujímavé akcie s tématikou hudby. Na siedmych valcoch sa môže pochváliť úžasnými 60 výhernými líniami a ohromujúcou výhrou.

Počas svojej hry môžu hráči profitovať z rozšírenia wild symbolov, ktoré môžu zabaliť celé valce. V tomto prípade vás čaká veľa voľných roztočení a mnoho ďalšieho. Tento pozoruhodne vyzerajúci výherný automat ponúka tiež veľký výplatný potenciál, takže sa vráťte do drážky a začnite otáčať valcami.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

The Equalizer a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title The Equalizer
Game Platform Red Tiger Gaming
Rows 4
Reels 7
Lines 60
HD Yes
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty 3D