Dragons Fire

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Dragons Fire

Hľadajte čínske poklady, ktorými strážcom je ohnivý drak na päť valcovom video automate Dragons Fire od poskytovateľa hazardných hier Red Tiger Gaming. Hra ponúka dvadsať výherných línií. K dispozícii okrem základných symbolov sú tiež bezplatné otočenia, multiplikátory a ďalšie bonusové symboly a funkcie, s ktorými môžete navýšiť váš výherný potenciál. Doprajte si dobrodružnú cestu za pokladmi spolu s mohutným drakom a pokladnicou plnou mincí.

Kombinácia špičkových bonusov a skvelého dizajnu spolu s potenciálnymi výbušnými doplnkami vám poskytne zaujímavé odmeny. Užívajte si toto dobrodružstvo v prostredí skalnatých hôr, plných lávy a tmavých jaskýň. Množstvo ohnivých akcií na hracom automate Dragons Fire si môžete vyskúšať roztočením valcov online v kasínach s licenciou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Dragons Fire a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Dragons Fire
Game Platform Red Tiger Gaming
Lines 40
Reels 5
Rows 4
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Automaty Online Hazardné Hry 3D