Tiki Fruits

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Tiki Fruits

Čas oddychu a letných dovoleniek je v plnom prúde a vy si môžete dopriať aj kvalitné občerstvenie s chuťou sladkého ovocia aj na video automate Tiki Fruits od vývojárov Red Tiger Gaming. Doslova tropický raj na zemi čaká každého, kto sa rozhodne otočiť netradičný 8 valcový automat, ktorý má 10 riadkov. Automat prináša inovatívne funkcie, s ktorými dokážete odstrániť symboly nízkej hodnoty a vytvoríte tak priestor pre vysoko platený symbol, čím získate väčšie výhry.

Chutné plody vrátane vodových melónov, hrozna, pomarančov, čerešní a citrónov vám vykúzlia neodolateľné chvíle pohody, oddychu na tropickej letnej pláži. Avšak môžete s nimi získať tie nižšie hodnoty. Ak túžite po vyšších čiastkach musíte hľadať symboly triple Lucky Sevens, diamanty, hviezdičky, zvončeky a kocky. Hrací automat Tiki Fruit ponúka klasický štýl, ktorý je veľmi podobný hrám v retro štýle, zaujme hráčov od prvého okamihu svojou farebnou grafikou a zábavnými a inovatívnymi funkciami.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Tiki Fruits a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Tiki Fruits
Game Platform Red Tiger Gaming
Free Spins Yes
Technology HTML5
Ways to Win 2000
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Ovocné Automaty Retro