Raven’s Eye

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Raven’s Eye

Raven's Eye automat od Thunderkick je miesto, kde sa tajomstvo, rozprávka a nórska tradícia spájajú do jedinej témy, ktorá by mohla ponúknuť nejaký značný potenciál na výhru. Kamenné valce sa nachádzajú v chráme.

Nachádza sa tu aj odmeňujúca bonusová hra, počas ktorej hráči zbierajú gule, aby pridali viac symbolov tajomstva. Okrem toho je vybavený s výplatami a štedrými doplnkami. Hráči, ktorí dávajú prednosť vysoko kvalitným hrám s veľkým víťazným potenciálom, by sa mali pozrieť na ďalšie populárne vydania Thunderkicku vrátane 1429 Uncharted Seas, Bork Berzerker, Toki Time, Fruits Wrap.

Odhaľte tajomný svet

Hrací automat Raven's Eye má niektoré z celkového vzhľadu Falcon Huntress, mystiku Well of Wonders. Dizajn je skvelo prepracovaný, rovnako ako animácie a zvuky. Váš RTP je zvyčajný Thunderkick 96,10%, kde uvidíte veľa akcií v základnej hre s nízkymi až strednými výhrami.

Raven's Eye je výherný automat pochádzajúci z dielne tvorcov Thunderkick, kde si hráči odkrývajú tajomný svet Druida a Raven a užívajú si obrovské výplaty. Toto vydanie so záhadným motívom si môžete vyskúšať na piatich online valcoch, kde ponúka až 30 výherných línií. Nájdete tu tiež množstvo symbolov Mystery, ktoré sa môžu premeniť na bežné symboly.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Raven’s Eye a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Raven’s Eye
Game Platform Thunderkick
Rows 4
Reels 5
Min / Max Bet 0.10 / 100.00
Lines 30
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty