Fruit Warp automatová hra

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Fruit Warp

Firma Thunderkick vyvinula netradičný automat Fruit Warp s množstvom grafických vychytávok, ktorý sa už v úvode predstaví animovaným klipom, kde ovocie lieta cez warp tunel.

Hra neobsahuje žiadne valce, ani výherné línie, pri otočení sa na obrazovke zobrazí 9 symbolov ovocia a ak natrafíte aspoň na 3 rovnaké, vtedy je výhra vo vašom vrecku. Ak máte 4 symboly rovnaké, začína veľmi štedrá bonusová hra, v ktorej môžete získať viac ako 20 násobok svojej výslednej výhry. Váš výsledný násobok na bonusovej hre Fruit Wrap môže byť obrovský, záleží, či budete získavať aj výhry na ďalšom ovocí.

Hľadajte čo najviac rovnakého ovocia, ktoré vás poteší šťavnatou výhrou

Výherný automat Fruit Warp plný príjemných prekvapení vás zavedie do záhrady plnej šťavnatého ovocia, ktorému určite neodoláte, aj vďaka výhram, ktoré ponúka. Celkovo môžete vyhrať na jedno zatočenie až 216 kreditov, ktoré potom môžete vymeniť za reálne peniaze.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Fruit Warp a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Fruit Warp
Game Platform Thunderkick
Theme Fruits
Technology HTML5
HD Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Ovocné Automaty