Výherné hracie automaty Toki time

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Toki Time

Na výhernom hracom automate Toki Time sa vám predstavia zábavné zvieratká Toki. Urobte si radosť a zažite farebné dobrodružstvo s veselými zvieratkami Toki. Tvorcami automatu je spoločnosť, ktorá sa volá rovnako, ako ich najznámejší hrací automat Thunderstruck . V spodnej časti hracej plochy môžete vidieť päť dier, všetky symboly rýchlo zmiznú v týchto dierach a potom vyskočia tri znaky Toki. Je veľmi ojedinelý hlavne svojím vzhľadom, a výhry sa tu vyhodnocujú v oboch smeroch, takže môžete získať ľahko skvelé výherné kombinácie ľahko a bez námahy.

Roztomilé zvieratká ponúkajú skvelé výhry zadarmo

Celkovo je automatová hra Toki Time zložená z piatich valcov, na ktorých môžeme napočítať jedenásť výherných línií. Navyše vám ponúka aj bonusové symboly, akým je WILD, ktorý dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol tak, aby vznikla nová bonusová kombinácia, pomocou ktorej získavate ďalšie výhry na hrací účet. V hre nestretnete žiadne špeciálne funkcie, no napriek tomu si ju môžete zahrať len pre zábavu, alebo za reálne peniaze a s bonusom k prvému vkladu online kasínach.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Toki Time a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Toki Time
Game Platform Thunderkick
Technology HTML5
Reels 5
Lines 11
HD Yes
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo