Imperial Riches

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Imperial Riches

Berieme vás do ďalekej krajiny, do najkrajšej záhrady, ktorú ste kedy videli. Imperial Riches je 5-valcový, 3-riadkový video automat s Avalanche, Free Falls, bonusovou hrou Lucky Pond a jackpotovou hrou s 5 rôznymi jackpotmi.

Genie Jackpots Megaways je online automat od spoločnosti Blueprint Gaming, ktorý ponúka až 15625 spôsobov, ako vyhrať s každou rotáciou. Hra má 6 rolí, RTP 96,52%, rozširujúce sa symboly, hru na výber bonusov, multiplikátor roztočení zadarmo a možnosť kúpiť zaručenú výhru bonusového želania.

K dispozícii 2 pevné jackpoty

Výherná línia začína lavínu. Lavína je funkcia, pri ktorej v hlavnej hre a hre Free Falls symboly namiesto rotácie padajú na miesto na valcoch. Všetky symboly vo výherných kombináciách, okrem symbolov Scatter, sa rozsvietia a zmiznú, čo ponecháva priestor pre druhú lavínu symbolov pre šancu na väčšie výhry. Lavíny pokračujú dovtedy, kým už nebudú vyhraté.

Medzi najobľúbenejšie hracie automaty na webe patrí už tradične Sizzling Hot. Namiesto troch valcov starodávnych vecí sa však dodáva s piatimi valcami. Zahŕňa však aj tradičné symboly zvončekov, 7 s, tyčiniek a ovocia. Do moderných päťvalcových automatov dováža tradičné prvky týchto starých klasických strojov.

Ďaleký východ je prezentovaný v celej svojej kráse prostredníctvom upokojujúcej a vzrušujúcej čínskej záhrady. Symboly sú navrhnuté v súlade s tradičnou čínskou témou: Symboly s vysokou platbou sú kúzla šťastia a bambus. Symbol Scatter je čínska lampa. Divočiny sú zlaté gongy. V jackpotovej hre sú šperky konzumované viacfarebnými mincami.

Imperial Riches je úžasne krásna hra, na ktorú sa môžete pozrieť, a vy ste sa dostali do pestrej japonskej záhrady, kde sa cievky dostanú do rybníka s koi rybami.

V tejto hre sú spojené všetky bonusové funkcie a ak chcete získať celú cestu k bonusovej hre pre jackpot, musíte najskôr spustiť funkciu bezplatných otočení. Tu budete zbierať šperky, ktoré budú konzumovať buď Coin Fish alebo Bonus Fish. Ak bonusová ryba zje 3 drahokamy, dostanete sa do hry Jackpot Bonus. Tu môžete vyhrať 2 pevné jackpoty alebo 3 miestne progresívne jackpoty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Imperial Riches a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Imperial Riches
Game Platform NetEnt
Coin Values 0.01 - 0.20
Free Spins Yes
Game Features Alanche, Free Falls, Jackpot, Lucky Pond
Jackpot Yes
Lines 15
Min / Max Bet 15 - 150
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Bet Levels 1-10
Theme Asian, Eastern, Peaceful, Traditional
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty