Genie Jackpots Megaways je to čo letí v UK

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Genie Jackpots Megaways je to čo letí v UK

Hrací automat Genie Jackpots Megaways od tvorcov Blueprint Gaming disponujú množstvom funkcií a bonusových kôl. Zaujímavý je tiež počet výherných línií, kde môžete získať až 15.625 spôsobov výhier.

Hra pritiahne aj dobrodružného hráča, kde Jin môže splniť vaše želanie. Otvorte si truhlice plná zlata na online valcoch automatovej hry plnej skvelých odmien. Pripravte sa na splnenie tých najdivokejších snov s Genie Jackpot Megaways automatom.

Ak chcete hrať jednu z najznámejších online automatov všetkých čias, ste na správnom mieste. Automat Mega Fortune nie je len titul zadarmo a skutočných peňazí, je to inštitúcia. Všetko od farebného loga po ohromujúce zvukové efekty a nadčasovú grafiku spolu vytvárajú hru, ktorá nie je len zábavná, ale je schopná vyplatiť aj nejaké vážne ceny.

Vysoký jackpotový potenciál

Každá hra, ktorá v názve obsahuje slová „Jin“ a „Jackpoty“, okamžite vytvára vysoké očakávania. A to, čo myslíme na základe vysokých očakávaní, je to, že môžete vyhrať veľa peňazí. Pri slove „Jin“, vás automaticky napadne zlatá lampa, ktorá plní 3 želania. V online automate Genie Jackpots vám Jin udelí až 4 rôzne priania a musíte si vybrať jedno. Každý z nich môže viesť k veľkým víťazstvám.

Počas akejkoľvek rotácie sa Jackpot genie môže objaviť z jeho magickej lampy a dá vám prianie. Tvorcovia spoločnosti Blueprint poskytujú množstvo bonusových funkcií v Megaways Genie Jackpot, vrátane vzrušujúcich divokých funkcií, multiplikátorov a dostupných veľkých výhier.

Genie Jackpot Megaways ponúka množstvo zábavných bonusových funkcií s vysokým potenciálom jackpotov až 10 000-násobok vášho pôvodného vkladu. Hrací automat vyzerá podobne ako mnoho iných automatov, čo sa týka vizuálov, v megaways formáte, aby veci otriasli a oslovili moderné publikum.

Očakávajte veľa farebných a zlatých svetiel, ktoré ponúknu jasné a pútavé zobrazenie hier na všetkých zariadeniach. Nastavené na fialovom pozadí, zlaté symboly na cievkach žiaria a priťahujú pozornosť, vďaka čomu sa vývoj Blueprint stáva veľmi pútavým vizuálnym displejom.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Genie Jackpots Megaways je to čo letí v UK a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Genie Jackpots Megaways
Game Platform Big Time Gaming
Free Spins Yes
Game Features Multipliers
Reels 6
Rows 5
Technology HTML5
3D No
Ways to Win 15 625
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hazardné Hry Peniaze