Hracie automaty Sizzling Hot Zadarmo

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Sizzling Hot

A teraz niečo pre tých, ktorý Sizzling Hot verzia Triple diamond doteraz nepoznali. Hracie automaty Sizzling Hot sú 3 valcové s 3 výhernými radmi. Témou je ovocie, preto si ho dovolím nazvať ovocný hrací automat. Symbolmi sú rôzne druhy ovocia ako citrón, čerešňa, melón atď...

Hracie automaty Sizzling Hot sa môžu pochváliť skvelým grafickým prevedením, výrazné farby ovocia vynikajúco kontrastujú na tmavom pozadí. Novomatic myslel aj na tie najmenšie detaily. Ale dôvod, prečo je Sizzling Hot taký populárny je ešte niekde inde. Je to pre jeho obrovskú šancu na výhru, ktorú Vám ponúka. Nemám na mysli žiadne drobné eurá, ale pekné veľké sumy eur. Hracie automaty Sizzling Hot sú obohatené aj o skvelé funkcie. Napr. ak vyhráte kolo, bude Vám ponúknutá možnosť vybrať si z dvoch farieb. Ak si vyberiete správnu farbu, tak sa Vaša sumička zdvojnásobí. Ak si ale zvolíte zlú farbu, o svoju sumu prídete. Toto je možno z radu tých menej zložitých online kasíno hier, ale ako sa hovorí v jednoduchosti je krása. A ako som už na začiatku uviedol, ponúka viac ako si myslíte.

Takže si to na záver zhrňme:

  • niečo čo tu už bolo, ale v novom modernejšom prevedení,
  • skvelé výhry,
  • pútavý dizajn,
  • atraktívny vizuálny efekt

Aj na základe vlastnej skúsenosti môžem Hracie automaty Sizzling Hot vrelo odporúčať.

Jedným z cieľov je dostať do jedného radu rovnaký druh susediaceho ovocia. Či to budú čerešne, citróny, slivky, melóny, hrozná alebo pomaranče je samozrejme vec náhody. Takže nesnažíme sa o kokteil rôznych druhov ovocia ale len jeden druh. Vo výhernej tabuľke si môžete pozrieť ako je potom vyplatená určitá kombinácia ovocia, alebo hviezdy a čísla 7. Sizzling Hot ráta kombinácie zľava od prvého valca, minimálne 3 valce s rovnakým ovocím. Sice, čerešne si môžu odskákať výhru už pri dvoch valcoch podľa tabuľky. Výhra sa ráta ako som spomenul keď sú rovnaké druhy ovocia vedľa seba.

Nerobíme koktejl :-) Ak sa Vám podarí vyhrať, sprístupní sa možnosť Gamble Game, kde môžete ako v mojom prípade stratiť túto výhru, alebo ako v prípade tých šťastnejších zdvojnásobiť túto výhru, to ste ale ešte neskončili, lebo ak si výhru zdvojnásobíte tak môžete zdvojnásobovať ďalej a ďalej až kým nevyčistíte celý automat :-) alebo presnejšie po daný limit uvedený v tabuľke, ktorý je závislý na Vašej stávke. Podľa operátora je šanca na výhry/prehru 50/50 čo je určite veľká šanca v porovnaní s lotériami.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Sizzling Hot a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Game Hracie Automaty Zadarmo