Hrací automat Zombie Queen vás oslepí svojou strašidelnou krásou

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Hrací automat Zombie Queen vás oslepí svojou strašidelnou krásou

Ukradnuté mozgy, krik lebiek prenasledujú valce tohto strašidelného online automatu od vývojárov Kalamba Games. Kasíno hra Zombie Queen vás zavedie na desivú cestu po zemi, kde žijú mŕtvi.

Úhľadná grafika a jedinečné zvukové efekty udržujú výherný automat Joker Millions na vrchole nášho zoznamu progresívnych jackpotových hier. Na rozdiel od najprogresívnejších jackpotových automatov, aj základná hra ponúka veľa vrstiev vzrušenia s funkciou Freeze & respin s multiplikátorom.

Úžasná cesta k odmenám online

Zombie žáner nebol nikdy taký populárny. Zdá sa, že nemôžeme mať dosť terorizmu filmov, televíznych relácií a grafických románov inšpirovaných živými mŕtvymi. Online automat Zombie Queen kombinuje nejakú gotickú hrôzu s strašidelným soundtrackom, aby vás vystrašil.

Mega Fortune Dreams je online progresívny jackpotový automat, ktorý využíva technológia NetEnt. Bola vydaná ako pokračovanie slávneho jackpotového automatu Mega Fortune. Pôvodná hra je obľúbenejšia z týchto dvoch hier, ale Mega Fortune Dreams sa pomaly mení na masívny hit medzi hráčmi výherných automatov.

Divoké multiplikátory chodia po šiestich valcoch výherných automatov Zombie Queen a môžete sa tiež stretnúť s bonusovými otočeniami, multiplikátormi a bezplatnými hrami s lepkavými divočinami. Naši recenzenti Zombie Queen tiež vykopali možnosti Hyper Bet, ktoré môžu viesť k vyšším výplatám.

Táto hra je nabitá funkciami a obsahuje 50 rôznych výherných spôsobov. Toľko kombinácií výplaty zvyšuje pozastavenie a zvyšuje vzrušenie už vzrušujúcej hry. Kalamba Games je vývojárom tohto vydania. Predstavuje zombie v novom svetle - nie ako apokalyptickú monštrum, ale ako nádoby s veľmi vysokými odmenami.

Hrací automat Zombie Queen vás oslepí svojou strašidelnou krásou. Bonusová zostava je strašidelná a desivé množstvo bonusových cien pochádza z kráčajúcich multiplikátorov a lepkavých multiplikátorov. Nehovoriac o šokujúco dobrých výplatách, ktoré zbierate bez otočení zadarmo a hyper bonusu. Je to mimoriadna téma oživená prostredníctvom úžasnej grafiky.

Počas voľných roztočení sa lepivé divoké multiplikátory zamknú na svojom mieste, keď sa spustí, keď sa objavia tri lebky. Keď vyplníte bonusového kolektora, bonusové otočenie dorazí a môžete ho hrať na rôznych úrovniach. Vypustite tekutinu z mozgu do banky, aby ste získali vyššie ceny. Keď sa objaví oko, vaše otočenie sa zvýši o jedno, či chcete uniknúť alebo nie.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Hrací automat Zombie Queen vás oslepí svojou strašidelnou krásou a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Zombie Queen
Game Platform Kalamba Games
Technology HTML5
Rows 4
Reels 6
Min / Max Bet 0.30 - 300.00
Maximum Win 1930 x bet
Lines 50
Jackpot No
HD No
Game Features Hyper Bonus, Walking Multip, Hyper Bet, Bonus Gamelier Wilds,
Free Spins Yes
3D No
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo