Ted

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Hrací automat Ted

Ted je hrací automat od Blueprint s 5 valcami a 20 výplatnými radami, ktorý je založený na 2 filmoch, v ktorých sa objavuje medvedík Ted v reálnom živote. Medvedík Ted je jednoducho povedané, hrubý a veselý. Využíva 6 náhodne spustených základných funkcií hry a 5 hlavných bonusových funkcií, z ktorých môžete získať bezplatné roztočenie a obrovské peňažné ceny až 500-násobok Vášho vkladu.

Vyskúšajte aj iné hracie automaty inšpirované filmom. V ponuke je hrací automat Kong The Eighth Wonder Of The World podla filmu King Kong alebo hrací automat Jurský Park a mnoho ďalších.

Vizuálne má Ted grafiku ako vo filme a je zasadený do obývacej izby. Ted vyzerá, že spí na pohovke s prázdnymi plechovkami piva vedľa neho. Vankúše majú vzor marihuany, ktorý je vhodný pre jeho charakter. Symboly na valcoch zahŕňajú hracie karty s nízkou hodnotou (A, K, Q a J), ako aj bongá, 6 balíčkov piva, kačice a jeho priateľku / manželku z filmov.

V hracom automate Ted sa toho veľa deje - páči sa mi skutočnosť, že Ted hovorí, keď otáčate valcami. Pokiaľ ide o bonusové funkcie, dám Vám malý tip. Zistil som, že funkcia Psychedelic Colossal Spin je najvýhodnejšou z náhodne spustených funkcií základnej hry.

Tak do toho! Neváhajte vyskúšajte si hru s macíkom Ted a vyhrajte od neho všetko čo sa dá.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Hrací automat Ted a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Ted
Game Platform Blueprint Gaming
3D Yes
Bet Levels 1
Coin Values 0.20
Free Spins Yes
Game Features Wild substitutions, Ted Modifiers, Big Money Bonus
HD Yes
Lines 20
Min / Max Bet 0.20 / 200
Reel Type Video slot reels
Reels 5
Rows 3
Symbols J, Q, K, A, Bear, Ted
Technology HTML5
Theme Inspired by the UK land based slots
Ways to Win 20
Jackpot Yes
Wheels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hot Hracie Automaty Zadarmo