Jurassic Park (Jurský Park)

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Jurassic Park (Jurský Park)

Určite si všetci pamätáte si svetovo známy film, Stevena Spielberga Jurský Park z roku 1993. Jurský park získal troch Oskarov a bol jedným z najziskovejších filmov v histórii kinematografie. Práve tento Oskarový film, sa stal predlohou nového výherného automatu Jurassic Park, od spoločnosti Microgaming.

V tomto výhernom automate sa môžeme stretnúť s hercami filmu a symbolmi dinosaurou:

  • Logo Jurassic Park – Stacked symbol
  • Dilophosaurus – 12 Free spin + Winning Wild
  • Triceratops – 12 Freespin + running Wilds
  • Brachiosaurus – 12 Free spin + Mystery Multiplier
  • Velociraptor – 12 Free spin Multiplier Wilds and Split Wilds

Najvyššiu výhru Vám zaistí Tiggers Free Spin pomocou ktorého, môžete získať až 95 000.00 minci.

Pozrite si tiež aj hracie automaty ktoré sú v kategóriách video automaty a Stieracie Žreby. Skutoční hráči medzi nami nájdu úhľadný zoznam všetkých online kasín v bočnom paneli našich webových stránok. Aj tu nájdete prehľad bonusov a samozrejme najnovšie novinky v kasíne.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Jurassic Park (Jurský Park) a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Jurassic Park
Game Platform Microgaming
Reels 5
Lines 243
Graphics 7/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo TV