Kong The Eighth Wonder Of The World

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Kong The Eighth Wonder Of The World

Je najvyšší a hlavne ten správny čas spoznať Konga. Nový hrací automat Kong the Eighth Wonder of the World od spoločnosti Playtech Vám odkryje ôsmy div sveta a tým aj neviazanú zábavu spojenú s akčným dobrodružstvom. Nejde tu totiž o jeden, ale rovno dva hracie automaty. Hlavnou postavou je ako ináč sám King Kong a samotná hra je založená na tomto renomovanom filme od Universal Studios, ako ho poznáme my všetci z roku 2005, a ktorého režisérom bol Peter Jackson. Ak sa rozhodnete zahrať si na tomto hracom automate, presvedčíte sa o tom nakoniec aj sami. Vašej pozornosti počas hrania určite známe filmové scény neuniknú.

Hrací automat Kong The Eighth Wonder of the World je korunovaný rôznymi pôsobivými animáciami, Jokermi, ako aj voľnými hrami a bonusovými kolami, ktorými si môžete naplniť svoje vrecká. Wild-symbolom je tu King Kong a nahrádza všetky ostatné symboly na doplnenie výhernej línie, okrem Scatter- a bonusových symbolov. Ak objavíte 3 symboly Konga, spustí sa Vám hracie kolo, ktoré sa tu nazýva Wild Kong Respins. Počas tejto hry, môžete získať zaujímavé výhry. Ak počas voľných hier objavíte Konga, ten Vám na obrazovke zamrzne na svojej pozícii. Tým môžete počas voľných hier docieliť vynikajúce výherné kombinácie. K bonusom patria Skull Island bonus a City Tower. Stačí nazbierať 3 a viac Scatter-symbolov.

Okrem toho môžete hrať až v dvoch modusoch. Nimi sú Jungle modus a Big City modus.Obe sú iné, no obe sú interesantné. V bonusovom kole džungle, ktoré je tiež veľmi výnosné, musíte nazbierať čo najviac dinosaurov alebo jedného Konga, odmena za to určite stojí. Lebo nájdením Konga sa Váš vklad navýši 30-krát. Ak nájdete 3-krát T-Rex symbol, obdržíte 15-násobný multifikátor. Naopak v bonusovom kole veľkomesta sa menia animácie so symbolmi a tiež pozadie hracej plochy. Ak v tomto moduse veľkomesta objavíte 3 Kongov, získate voľné kolá.

V prvom voľnom kole sa môže objaviť na valcoch 1 a 5. V druhom voľnom kole je Kong na valcoch 2 a 4 a v treťom môže byť na valcoch 1, 3 a 5. V tomto moduse sa nachádza aj bonusová hra a v nej má Kong za cieľ znehybniť a chytiť čo najviac lietadiel. Na pozadí 5 valcov s 20 výhernými líniami natrafíte na všetky charakteristické postavy filmu, v ktorom boli obsadené hviezdy ako Naomi Watts ako predstaviteľka Ann Darrowovej, Adrien Brody ako predstaviteľ Jacka Driscolla, Thomas Kretschmann ako kapitán Englehorn, či Jack Black ako Carl Denheim. Ak ste film zatiaľ nevideli, tak si aspoň zahrajte na tomto hracom automate a budú sa Vám jednotlivé scény premietať ako na filmovom plátne.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Kong The Eighth Wonder Of The World a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Kong The Eighth Wonder Of The World
Game Platform Playtech
Reels 5
Lines 20
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo