Hrací automat Giant Panda

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Giant Panda

Milé a zlaté zvieratko medvedík Panda, je zákonom chránené a veľmi populárne. Spoločnosť Microgaming sa rozhodla práve pre toto zvieratko, do svojho hracieho automatu Untamed Giant Panda. Tento automat je jedným zo série Untamed od Microgaming tak isto, ako Untamed Bengal Tiger a Untamed Wolf Pack.  Hrací automat Vás zavedie do pokojnej a zelenej čínskej Džungle, kde tieto krásne zvieratá žijú. Graficky je hra veľmi dobre spracovaná a hudba má mystický podtón. Táto hra nie je len o pandách, ale ponúka aj rôzne funkcie a samozrejme úžasne výhry.

Hrací automat sa skladá z 5 valcov a má až 243 spôsobov výhry, to znamená veľmi veľkú šancu na výhry.  Automat Vám ponúka aj mnoho ďalších funkcii ako sú: Lucky Nude,  Collect a Wild, Brilliant Wilds. Čaká Vás tu veľa zábavy.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Giant Panda a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Untamed Giant Panda
Game Platform Microgaming
Reels 5
Ways to Win 243
Graphics 8/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo