Hracie automaty Untamed wolf pack

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Untamed Wolf Pack

Hracie automaty Untamed wolf majú fantastickú grafiku a jackpoty vynikajú nad ostatnými. Na mojom webe si túto novinku môžete neobmedzene nacvičiť zadarmo a keď si budete veriť si môžete (ale nemusíte) zahrať za peniaze v online kasíne. Držím Vám palce a želám veľa zábavy

Slot plný divokej prírody a neuveriteľných výhier

Untamed Wolf Pack je ďalšia hra od spoločnosti Microgaming. Tento slot je ďalším dôkazom toho, že z dielne Microgamingu vychádza veľa titulov. Majú prepracovanú grafiku, vzácny druh motívu a množstvo funkcií. Témou tohto hracieho automatu je kanadská divočina. A verte mi, tento slot Vás vďaka svojmu motívu bude baviť. Untamed Wolf Pack Vás zavedú do ohromujúcej prírody plnej majestátnych hôr a lesov, šumivých potokov a celá táto krásna scenéria je ozdobená veľkou modrou oblohou. Sú zasadené do naozajstnej divočiny, ale celá táto krásna scenéria Vám vezme dych. Ale týmto sa to len celé začína.

Ocitnete sa v húšti lesov, kde sa pohybujú rôzne zvery, no v centre pozornosti tu vystupujú Vlci. Nebezpečné šelmy, ktoré sa pohybujú vo svorkách a sú vždy pripravení brániť svoju svorku a svojich bratov. Ponúkajú 243 spôsobov, ako vyhrať. Hrá sa na 5 valcoch a sú tu rôzne symboly, ktoré Vám umožňujú vytvoriť výhernú kombinácie. Tento slot ponúka veľmi dobrý rozsah stávkových možností. Pochádza so série „untamed“, ktorá je charakteristická rôznymi divokými alebo exotickými zvieratami, ako napríklad, hrací automat Untamed Bengal Tiger. Tieto automaty sú skvostom, ktorý prináša vynikajúce šance na výhru spolu s lákavými jackpotmi.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Untamed Wolf Pack a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Untamed Wolf Pack
Game Platform Microgaming
Ways to Win 243
Reels 5
Graphics 8/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo