Untamed Bengal Tiger automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Untamed Bengal Tiger

Témou hracieho automatu Untamed Bengal Tiger od tvorcov Microgaming sú predovšetkým tigre v divokej džungli, ku ktorým sa skutočne priblížite. Hrací automat Untamed Bengal Tiger patrí do rovnakej kategórie ako jeho hrací brat Untamed Wolf Pack. Pozrite sa divokému bengálskemu tigrovi priamo do očí a zvýšte si tak svoje šance na výhru, aj vďaka bonusovým symbolom, ktoré hra ponúka. Bengálsky tiger sa vám ukáže v plnej kráse aj so svojimi mláďatami na piatich valcoch automatu, kde môžete napočítať až 243 spôsobov výhry. Hraciu plochu vypĺňa úžasná grafika, kde môžete nahliadnuť do dažďového pralesa.

Pozrite sa do očí bengálskemu tigrovi a získajte mega výhry

Špeciálny symbol BENGAL TIGER dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol tak, aby vznikla nová bonusová kombinácia, ďalší symbol OKO, vám zasa daruje 20 voľných roztočení, v rámci ktorých sa navyše vaše výhry vynásobia, a vy tak môžete získavať ďalšie veľké výhry v rámci online hracieho automatu Untamed Bengal Tiger. V hre môžete získať výhru až 90 000 mincí vďaka funkcii "Trailing Wilds". Táto skvelá akčná hra vás príjemne zabaví a poteší množstvom výhier. Neváhajte vyskúšať mnoho ďalších obľúbených online kasínových hier. Ďalej odporúčame pozrieť si Video Automaty a Blackjack.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Untamed Bengal Tiger a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Untamed Bengal Tiger
Game Platform Microgaming
Ways to Win 243
Reels 5
Graphics 8/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo