Dragon Horn

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Dragon Horn

Hrací automat Dragon Horn od tvorcov hazardných hier Thunderkick na svojich piatich valcoch ponúka skvelých 243 spôsobov ako vyhrať. Na online valcoch stretnete rytierov, elfov, trpaslíkov, drakov, orkov, s ktorými sa vyberiete na tajomnú cestu. Prichádza s množstvom funkcií, vrátane wild, tajomných symbolov, rozptylov a tiež bezplatného otočenia. Je to akčná hra s vysokou volatilitou.

Mystery Jackpot Spinner je trochu ako populárny Mystery Joker 6000. Víťazné kombinácie na Mystery Jackpot Spinner nezarábajú peniaze, ale točia. Potom môžete vyhrať peniaze s týmito roztočeniami online. Takže nikdy neviete presne, koľko bude vaša výherná kombinácia prinášať.

Samozrejme tu nechýba symbol Dragon Fire, ktorý sa mení na náhodne zvolený symbol, má funkciu symbolu tajomstva. V prípade ak je nahradený iným bežným symbolom, môže zvýšiť váš víťazný potenciál. Zo špeciálnych funkcií tu nájdete bezplatné otočenia, kde budete počas zvyšujúcich úrovní získavať extra symboly Dragon Fire.

Inšpirujte sa fantáziou ešte dnes

Kombinácia tradičných zvukov a grafiky, s modernými a obrovskými výplatnými líniami a rýchlosťou pradenia tiež oslovuje mnohých milovníkov navijakov. Je to zmes starých, nových, klasických a video funkcií. Takže ľudia sa zaujímajú, keď si myslia, že sa tešia z tých obrovských platov a funkcií na stroji s tromi valcami. Sú nadšení. Sizzling Hot je niečo iné ako staré a nové a ľudia sa radi stotožňujú s jedinečnosťou.

Dragon Horn výherný automat nie je len fantáziou inšpirovaný, ale jasne aj stredovekým tematickým slotom, s veľmi zaujímavým soundtrackom v stredovekom štýle na počúvanie, ako si točíte pri farebných valcoch. Thunderkick vás opäť zaujme dokonalou grafikou, tematickými bonusovými funkciami a akčnými hrami s Dragon Hornom. Bonusová hra je miesto, kde sa veci môžu dostať naozaj vzrušujúce, ako budete postupovať z jednej úrovne na druhú.

Vyniká jedinečným umeleckým dielom s nápadne svetlými farbami, brilantným dizajnom znakov a celkovou grafikou. Čo je skvelé vidieť, je, že téma je zahrnutá vo všetkých aspektoch hry vrátane symbolov, takže tu nie sú žiadne symboly výplne. Za drevenými valcami môžete vidieť dedinu kráľovstva, ktoré vyzerá ako malebné stredoveké mesto.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Dragon Horn a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Dragon Horn
Game Platform Thunderkick
Free Spins Yes
Game Features Re-Spins
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Ways to Win 243
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry