Mystery Jackpot Spinner

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Mystery Jackpot Spinner

Hrací automat Mystery Jackpot Spinner je kombináciou overenej klasiky v modernom prevedení, kde si otočíte kolesom šťastia a nájdete svoje online odmeny. Klasický výherný automat sa vyznačuje rotáciou Mega wheel, Gamble a mnohými ďalšími zaujímavými funkciami.

Mystery Jackpot Spinner disponuje s piatimi výhernými líniami. Má päť pravidelných symbolov, ktoré udeľujú štandardné otočenie kolies, ak sú tri symboly zoradené na susedných valcoch. Víťazstvo z výherných línií sa udeľuje ako Wheel Spins.

Farby určia víťaza

Víťazné otočenia môžete získať, ak trafíte na červenú a čiernu. Koleso hry sa točí, aby ste určili víťaznú farbu. Správne kombinácie vám prinesú zdvojnásobenie počtu otočení. Ak uhádnete nesprávnu farbu, stratíte všetky otočenia, ktoré ste získali. Pre nadšencov ovocných automatov odporúčame vyskúšať tiež hrací automat Bars and Bells a pre tých skalných Sizzling Hot Deluxe.

Symboly ovocia a moderné funkcie sú nadčasové a splnia vám vaše sny. Doprajte si kúsok z víťaznej rotácie vášho kolesa ešte dnes. Roztočte online výherný automat Mystery Jackpot Spinner a nájdite kúsok svojho šťastia v kasíne online.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Mystery Jackpot Spinner a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Mystery Jackpot Spinner
Game Platform Unknown
3D No
Bet Levels 2
Coin Values 0.04
Free Spins Yes
Game Features Wheel of Fortune, Mega Wheel, Gamble function
HD No
Jackpot Yes
Min / Max Bet 0.20 / 20
Reel Type Combination of Classic Retro slot and Video slot
Reels 3
Rows 3
Symbols Fruit Symbols, Joker
Technology HTML5
Theme Based on the Retro slot machines and Wheel of fortune
Ways to Win N/A
Lines 5
Wheels 3
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Výherné Automaty Ovocné Automaty