European Roulette

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Devil's Number

Red Tiger Gaming, jedno z najvýznamnejších mien v tomto odvetví, vydalo svoj najnovší výherný automat Devil's Number. Ako navrhol názov hry, toto vydanie je venované počtu šelmy alebo 666. Devil's Number video automat je skvelý nový prírastok do spoločnosti, ktorá sa skladá z mega-populárnych  titulov, ako sú, Arcade Bomb, Lucky Wizard,  Tiki Fruits.

Hlboko do strašidelného územia

Red Tiger Gaming je vlastne jedným z tých online vývojárov kasínového softvéru, ktorý určite zaujme svojím veľmi výrazným animačným a dizajnovým štýlom. Vizuály uvedené v jeho hrách majú tendenciu držať sa s hráčmi, zatiaľ čo jeho hry nedokážu zapôsobiť na ich bonusy. Spoločnosť sa objavila na scéne už v roku 2014 a od tej doby, má čo ponúknuť. Pokiaľ ide o rôznorodosť jej hier, bonusy, grafické riešenia a kompatibilitu s hernou platformou.

Video automat Devil's Number smeruje hlboko do strašidelného územia, kde čakajú lebky, tajomné zvitky a jedinečné bonusy. Nemusíte predávať svoju dušu, aby ste hrali túto zlú dobrú hru. Keďže táto hra ponúka široký rozsah stávok, aby vyhovoval každému rozpočtu.

Online hrací automat Devil's Number nemusí byť najlepšie vyzerajúca hra, ale má niekoľko horúcich bonusových kôl.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Devil's Number a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Devil's Number
Game Platform Red Tiger Gaming
Jackpot Yes
Lines 30
Reels 5
Rows 4
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry