Pragmatic Play

Pragmatic Play

11/06/2018

Pragmatic Play (predtým Top Game Technology) je jedným z najmladších kasínových vývojárov softvéru v tomto odvetví. Bola založená v roku 2007 a sídli v Holandských Antilách. Od roku 2015 pôsobí pod novým názvom Pragmatic Play. Je jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich poskytovateľov digitálnych kasínových hier pre online herný priemysel, ktorý vytvoril širokú škálu video slotov s piatimi valcami. Ponúka pre spoločnosť video automaty, stolové hry , video poker Jack or Better, stieracie žreby, klasické 3-valcové automaty a inovatívne 5-valcové video hracie automaty. Spoločnosť slúži hráčom ako aj operátorom, predajcom a poskytovateľom platforiem na celom svete.

Kompletne integrovaná softvérová platforma je vybavená dizajnovými nástrojmi pre webové stránky, nástrojmi na back office management (marketing, analýza hráčov, vývoj bonusov, ochrana bezpečnosti a podvodov, bankovníctvo, reporting a zákaznícke služby). Ich softvér je dobre známy a obľúbený pre široké využitie 3D grafiky v priebehu svojich hier. To spolu s prispôsobiteľnými nastaveniami zvuku a videa poskytuje skutočný herný zážitok podobný kasínu. Poskytuje tiež vynikajúcu navigáciu v kasíne. Hráči môžu súčasne otvoriť niekoľko hier pomocou funkcie viacerých kariet a stávkujú na každom z rôznych typov mien.

Kasínové hry ponúkané producentmi Pragmatic Play

Hlavné zameranie spoločnosti bolo vždy na online video automaty. Vyznačujú sa širokou škálou herných tém a zaujímavou, vysoko kvalitnou grafikou s jasnými a detailnými hernými symbolmi. Automaty zahŕňajú jedinečný bonus a ponúkajú veľmi atraktívne výplaty. Spoločnosť priniesla nového ducha do klasického automatu . Na video automate Queen of Gold môžete v základnej hre presunúť kruh na akúkoľvek pozíciu na akomkoľvek valci a pokúsiť sa zasiahnuť kráľovnú. To vám pomôže vyrovnať, odstrániť menšie multiplikátory a pridať väčšie násobky pre väčšie výhry. Jednou z najpopulárnejších hier v zbierke hracích automatov od tvorcov hazardných hier Pragmatic Play je Wolf Gold, trvalý favorit s mimoriadnym potenciálom v bonusoch na voľné otočenia. Gold Rush je nastavený tak, aby ponúkal rovnaké alebo ešte viac zaujímavých voľných okrúhlych príležitostí. Spoločnosť pokračuje vo vydávaní nových video hracích automatov.

Top kasíno hry

Medzi najpopulárnejšie kasíno hry z ich tvorby patria: hrací automat Queen of Gold, Wolf Gold, Panther Queen, hrací automat Hot Safari, Gold Rush, hrací automat Chilli Heathrací automat 7 Monkeys, hrací automat Fire 88.

Ďalšími obľúbenými sú Diamond Strike, výherný automat Vegas Nights, výherný automat Gold Train, Pixie Wings, výherný automat Romeo a Júlia a mnoho ďalších.

Tvorcovia spoločnosti Pragmatic Play vyvíjajú naďalej sériu hracích automatov a stolových hier, ktoré sú nasadené na online kasínových operátorov po celom svete. Hry sú celkom rozmanité z hľadiska dostupných možností a zahŕňajú mobilné a živé predajné platformy, ktoré ponúkajú rôzne možnosti hier. Tí, ktorí chcú hrať mobilné hry, môžu tak urobiť prostredníctvom svojho prehliadača smartphónov alebo tabletov, keďže nie je potrebné prevziať žiadnu aplikáciu.

News Hazard Kasíno v Mobile Kasíno Naživo Producent Hazardných Hier

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply