Chilli Heat

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Chilli Heat

Téma Mexika sa objavuje na výhernom automate Chilli Heat od developerskej spoločnosti Pragmatic Play. Na piatich valcoch môžete napočítať 25 výherných línií. Zaujímavosťou sú aj funkcie re-spin v štýle spin-štýlu, ako aj funkcia Free Spins, ktorá môže udeliť neobmedzené voľné otočenia. V samotnej hre sa nachádzajú aj základné kartové symboly, taktiež symboly kaktusových rastlín, chilli papričiek, poháru Tequily, Tabasco omácky a psa. Jeden z najlepšie platených štandardným symbolov je gitarista, ktorý udeľuje 8-násobok Vášho celkového vkladu.

Video automat Chilli Heat disponujú so zaujímavými špeciálnymi symboly, ktoré majú veľký potenciál poskytnúť ešte vyššie výhry. Vychutnajte si mexickú pikantnú zábavu a dobrodružnú akciu, ktorú máte k dispozícii online. Oživte svoj život s Chilli Heat s troma rôznymi jackpotmi a množstvom ďalších atraktívnych funkcií a symbolov online. Malé červené papričky, ktoré pochádzajú z Mexika sa vám postarajú o skutočne neuveriteľné zážitky korenistých chutí každým roztočením valcov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Chilli Heat a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre