Chilli Heat

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Chilli Heat

Téma Mexika sa objavuje na výhernom automate Chilli Heat od developerskej spoločnosti Pragmatic Play. Na piatich valcoch môžete napočítať 25 výherných línií. Zaujímavosťou sú aj funkcie re-spin v štýle spin-štýlu, ako aj funkcia Free Spins, ktorá môže udeliť neobmedzené voľné otočenia. V samotnej hre sa nachádzajú aj základné kartové symboly, taktiež symboly kaktusových rastlín, chilli papričiek, poháru Tequily, Tabasco omáčky a psa. Jeden z najlepšie platených štandardným symbolov je gitarista, ktorý udeľuje 8-násobok Vášho celkového vkladu.

Tento Pragmatic Play hrací video automat disponuje so zaujímavými špeciálnymi symboly, ktoré majú veľký potenciál poskytnúť ešte vyššie výhry. Vychutnajte si mexickú pikantnú zábavu a dobrodružnú akciu, ktorú máte k dispozícii online. Oživte svoj život s Chilli Heat s troma rôznymi jackpotmi a množstvom ďalších atraktívnych funkcií a symbolov online. Malé červené papričky, ktoré pochádzajú z Mexika sa vám postarajú o skutočne neuveriteľné zážitky korenistých chutí každým roztočením valcov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Chilli Heat a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Chilli Heat
Game Platform Pragmatic Play
Lines 25
Reels 5
Technology HTML5
Graphics 3/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online Peniaze