Bwin kasíno a športové stávky

Bwin alebo aj bývalý Bet and Win patrí medzi tie kasína, ktoré v minulosti robili len športové stávky a s odstupom niekoľkých rokov spustili online kasíno. Ak si pamätáte históriu, betandwin.com (neskôr bwin) bol prvý kvalitný športový broker na webe. Hneď v roku svojho vzniku sa stal svetovou jednotkou a dodnes mu patrí prvenstvo. Čo sa týka online kasína, Bwin kasíno je profesionálom aj v tejto oblasti. Na rozdiel od iných športových brokerov, ktorý sa rozhodli založiť kasíno je Bwin aj v tejto oblasti svetová špička. Na spustenie kasína najal tým odborníkov a výsledok je super. Bwin poskytuje taktiež logické hry.

Čo sa týka marketingu razí tento operátor mne sympatickú nenásilnú cestu. Neposiela žiaden spam, v newsletter nenájdete žiadne lacné žvásty. Bwin skutočne odporúčam a to na základe mojich skevlých skúseností s týmto kasínom

Ako som už vyššie spomínal, Bwin je silný hráč v oblasti online zábavy a to nielen na poli hazardných hier, ale aj športového stávkovania. Toto online kasíno poskytuje kompletný zákaznícky komfort, na jednom mieste nájdete všetko, čo potrebujete k dokonalému hráčskemu zážitku. Je kombináciou profesionality, skvelého prístupu, bezpečnosti a kvality. Všetko, čo má mať úspešné online kasíno. Toto online kasíno ponúka takmer stovku hier, ktoré majú prepracovanú grafiku a poskytujú hráčom skvelý herný zážitok.

Bwin stavilo viac na kvalitu ako kvantitu. Nájdete tu overenú klasiku, ktorou sú stolné hry: Ruleta, Blackjack atď, ale aj napínavé hracie automaty, videopoker. A ako som sa už predtým v texte zmieňoval, Bwin má v ponuke aj logické hry, ktoré ponúka iba malé percente online kasín. Čo sa týka herného zážitku, tak ak máte chuť skúsiť niečo inovatívnejšie, tak na tieto účely je tu mobilné kasíno.

Stačí, ak ste držiteľom smartphonu alebo iPhone a máte hráčsky účet v Bwin a Vaše dobrodružstvo svetom hier sa môže začať. Prostredníctvom mobilného kasína máte svoju obľúbenú hru za každých okolností k dispozícií. A môžete sa nachádzať kdekoľvek. Čo si jednoznačne zaslúži pozornosť je fantastický vstupný bonus, ktorý Bet and win pripravil pre svojich zákazníkov. Práve tu môžete získať 50% bonus až do výšky 200 eur. A samozrejme, že toto online kasíno nezostalo iba pri vstupnom bonuse. Pre verných zákazníkov je k dispozícií vernostný program. Takže využite svoju vstupenku a vstúpte do sveta online hier. V neposlednom rade je tu zákaznícka podpora, na ktorú sa môžete obrátiť s akoukoľvek otázkou týkajúcou sa kasína.

Tieto fakty sa samozrejme môžu občas upravovať alebo meniť. V prípade, že ťa zaujímajú novinky z tohto kasína ale aj z iných, potom odporúčam sekciu kasíno novinky