Wild Worlds

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wild Worlds

Výherný automat Wild Worlds je inšpirovaný komiksovými hrdinami, ktorý prinášajú švédsky poskytovatelia hazardných hier NetEnt. Na piatich online valcoch sa vám v hre predstaví množstvo postáv. Generácia super hrdinov bojuje o víťazstvo. Prostredníctvom video automatu Wild Worlds vstupujete do sveta postáv mimo sveta, všetkých úžasne vytvorených tímami digitálnych umelcov, animátorov a zvukových inžinierov.

Kniha Ra Deluxe ponúka staroegyptskú tému s pyramídami v nedohľadne. Budete musieť hľadať pyramídy, aby ste odhalili skryté poklady faraóna. Symboly vás dostanú do dobrodružnej nálady a zahŕňajú Treasure Hunter, Knihu Ra, Scarabovcov a Sarkofág. Stretnete sa aj so všeobecnými hodnotami pokerových kariet Joker Wild, ako sú tie, ktoré sa používajú pre online hry Blackjack, ale v hieroglyfickom písme.

Víťazstvo s novou generáciou superhrdinov

S náhodnými špeciálnymi symbolmi a funkciami bojujú vtáčí hrdinovia s monštrami vo futuristickom svete. K dispozícií máte balíčky funkcií a multi-level roztočenia zadarmo, bonusy, kde vám pomôžu bojovať príšery všetkých tvarov a veľkostí. Na valcoch automatu nájdete okrem skvelých funkcií tiež zelené, fialové a modré drahokami s perím, bleskami, vlnami a zobákmi .

V hre natrafíte na funkcie divokých svetov. Tie znejú komplikovane, ale čoskoro sa vám to podarí. V podstate môžete profitovať z transformácie výherných symbolov, ktoré sú náhodne zničené v základnej hre. Vo funkcii Free Spins, v ktorej vstúpite do 1 z 3 svetov bezplatných otočení, z ktorých každý ponúka rôzne doplnky ako náhodné divoké divé zveri, šírenie divej zveri. Ak chcete získať tieto doplnky, musia hrdinovia poraziť príšery.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wild Worlds a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wild Worlds
Game Platform NetEnt
Reel Type Falling symbols
Reels 5
Rows 5
Symbols Alien monsters
Jackpot No
Coin Values 0.01 / 2.00
Game Features Free fall
Free Spins Yes
Technology HTML5
3D No
Bet Levels 10
HD No
Theme Alien wars
Graphics 8/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Peniaze