Video poker Joker Wild zadarmo

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Joker Wild

Video poker Joker Wild sa hrá s balíčkom 53 kariet, bežným balíčkom o 52 kartách, do ktorého je pridaný jeden žolík. Hra Joker Wild sa riadi bežnými pokrovými pravidlami o kombináciách kariet s jednou výnimkou:

Chlapec je "žolík", čo znamená, že sa počíta ako karta, ktorá je pre danú kombináciu kariet najlepšie. Žolík je možné napríklad použiť na zostavenie postupky alebo farba, k vylepšeniu trojica na štvoricu atď.

Joker Wild - Pokyny k hre

Video poker Joker Wild je produktom spoločnosti NetEnt, ktorá je výrobcom najlepších kasíno hier.

Kliknutím na tlačidlo VYŠŠIE STÁVKY nastavte stávku medzi 1 a 5 mincami. Zvýraznený stĺpec tabuľky výplat zodpovedá vašej stávke. Môžete tiež zmeniť hodnotu mincí kliknutím na šípky hore a dole pri položke Veľa mince napravo od herných tlačidiel. Kliknutím na tlačidlo Rozdať rozdáte prvé karty. Karty, ktoré patria do výherné kombinácie, sú automaticky podržané. Ak chcete vybrať alebo zrušiť výber kariet, ktoré chcete podržať, kliknite na karty, na príslušné tlačidlo na podržanie alebo na zodpovedajúci čísla 1-5 na klávesnici. Cez vybrané karty sa zobrazí text HELD. Po zvolení kariet, ktoré chcete podržať, rozdajte ďalšie karty kliknutím na tlačidlo ťahať. Výhry sa určujú podľa konečnej kombinácie kariet a sú uvedené v časti VÝHRA naľavo od herných tlačidiel.

Joker Wild - Hazard

Zakaždým, keď máte výherné karty, máte možnosť staviť výhru v hre, v ktorej ju môžete zdvojnásobiť. Funkciu zdvojnásobenie možné spustiť kliknutím na možnosť "hazard" GAMBLE. Kliknutím na možnosť VYBRAŤ vyberiete svoju výhru a prejdete do ďalšieho kola. V ponuke nástrojov môžete tiež nastaviť automatické spustenie zdvojnásobenie po každej výhre alebo zdvojnásobenie zakázať.

Na novej obrazovke sa zobrazí jedna karta lícom nadol. Na výber máte tieto možnosti:

  • Hádať farbu karty: Kliknite na červené alebo čierne tlačidlo naľavo od karty alebo
  • Hádať druh karty: Kliknite na jedno zo štyroch tlačidiel jednotlivých druhov napravo od karty.

Kým vyhrávate, môžete naďalej zdvojnásobovať výhru. Alebo ak chcete, môžete prestať a vrátiť sa do hlavnej hry kliknutím na tlačidlo VYBRAŤ.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Joker Wild a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Joker Wild
Game Platform NetEnt
Technology Flash
Coin Values 0.20
Bet Levels 1-5
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Videopoker Zadarmo Kartové Hry Joker