Wild Valkyrie

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wild Valkyrie

Hlboko v zasneženom lese nájdete odvážnu a krásnu bojovnicu. Je hviezdou výherného automatu od spoločnosti Games Lab. Automat Wild Valkyrie čoskoro odhalí, že nie je len veľmi atraktívna, ale je tiež kľúčom k výherným kombináciám.

Táto divoká jazda hry Mystery Joker spôsobí, že vlasy na zadnej strane krku zostanú na konci. Už nikdy nebudete vedieť, čo sa stane s touto hrou, či už necháte prázdne ruky alebo vyhráte obrovské ceny.

Kľúč k výhram

Online automat Wild Valkyrie má päť valcov a symboly sú rozmiestnené v troch radoch. Systém 243 spôsobov, ako vyhrať, sa kombinuje s niekoľkými bonusovými funkciami, vďaka ktorým sa táto hra v štýle nórčiny mení na tú, ktorá má prilákať široké publikum.

Ako by ste očakávali od automatu NetEnt, sny Mega Fortune sú navrhnuté na veľmi vysokej úrovni. Táto novšia hra s 5 valcami, 3 radmi má 20 pevných línií. Prevedie vás do sveta mimoriadne bohatého a je postavená na extravagantnej jachte, ktorá je ukotvená v blízkosti niektorých tropických ostrovov.

Transformácia symbolov, naskladaných divočín a šanca na spustenie až 100 roztočení zadarmo znamená, že hrací automat Wild Valkyrie môže hrať rovnako uspokojivo, ako je na pohľad. Ste pripravení pripojiť sa k bitke? Zahrajte si  automaty Wild Valkyrie.

Wild Valkyrie je ohromujúci automat, ktorý vás zavedie hlboko do zasneženého lesa, kde môžete spoznať mýtické bytosti známe ako Valkyries. Táto hra je inšpirovaná nórskou mytológiou. Valkyries boli známe ako mocné ženy, ktoré držali osud mužov vo svojich rukách. Rozhodli sa, kto bude žiť a kto zomrie v boji. Tí, ktorí prešli do boja, sa dostali do haly mŕtvych, ktorá bola známa v starodávnych mýtoch ako Valhalla.

Video automat Wild Valkyrie od Games Lab je silne inšpirovaný mýtom o Valkyrie, ktorý obsahuje špeciálny divoký symbol Valkyrie a niekoľko severských prvkov. Uprostred ľadového lesa leží päťradová trojradová zostava. Wild Valkyrie je slot All Ways Pays so zaujímavou morfujúcou symbolom a funkciou Valkyrie, kde môžete vyhrať až 100 voľných symbolov.

Kedykoľvek získate výhernú líniu, všetky výherné symboly sa po vyplatení výhry zmenia. Nové symboly sa objavia v pozmenených pozíciách, čo môže vytvoriť ďalšiu výhernú kombináciu. Ak sa to stane, výherné symboly sa opäť zmenia a to bude pokračovať, až kým nenastanú ďalšie výherné kombinácie.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wild Valkyrie a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wild Valkyrie
Game Platform SG Gaming
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 0.25 - 50.00
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
3D Yes
Technology HTML5
Ways to Win 243
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Peniaze