Výherné hracie automaty Avalon

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Výherné hracie automaty Avalon

Námetom výherného automatu Avalon, od firmy Microgaming, je legenda o kráľovi Artušovi, rytieroch okrúhleho stola a meči Exalibur, ktorú ste už určite niekde započuli. Exalibur, čarovný meč, dar od Panej jazera, kráľovi Artušovi pomohol v mnohých víťazstvách. A ako sa do tejto hry dostal názov Avalon? Podľa legendy je to magický ostrov, na ktorý kráľ Artuš po mnohých bitkách zranený s čarovným mečom Exalibur na lodi odplával a už ho nikto nikdy nevidel.

Ak chcete zažiť niečo nezvyčajné, vyskúšajte Milionársky Klub, ktorý je jedným z najlepších výherných slotov od Cryptologic Hrací automat milionársky klub .

Všetky symboly hry Avalon, ktoré sa na jej 5-tich valcoch zobrazujú, sú prevzaté priamo z tejto legendy a zahŕňajú truhlice, koruny, odznaky, šperky, královské symboly, symbol Panej jazera (Scatter symbol) a čarovného Avalonu (Wild symbol). Automat Avalon má 20 výherných línií. K funkciám tejto hry patria aj Free spins (otočenia zadarmo), ktoré sa automaticky aktivujú ak sa na valcoh objavia tri a viac symbolov Panej jazera. A takisto aj špeciálna Gambling funkcia, ktorú môžete ale nemusíte využiť. Aktivuje sa pri každej výhre. Pri tejto špeciálnej funkcií sa hra prepne do režimu kariet, ak si správne typnete farbu karty ktorá padne, čierna alebo červená, dvojnásobok pôvodnej výhry je Váš!

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Výherné hracie automaty Avalon a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre