Výherné hracie automaty Avalon

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Avalon

Námetom výherného automatu Avalon, od firmy Microgaming, je legenda o kráľovi Artušovi, rytieroch okrúhleho stola a meči Exalibur, ktorú ste už určite niekde započuli. Exalibur, čarovný meč, dar od Panej jazera, kráľovi Artušovi pomohol v mnohých víťazstvách. A ako sa do tejto hry dostal názov Avalon? Podľa legendy je to magický ostrov, na ktorý kráľ Artuš po mnohých bitkách zranený s čarovným mečom Exalibur na lodi odplával a už ho nikto nikdy nevidel.

Všetky symboly hry Avalon, ktoré sa na jej 5-tich valcoch zobrazujú, sú prevzaté priamo z tejto legendy a zahŕňajú truhlice, koruny, odznaky, šperky, královské symboly, symbol Panej jazera (Scatter symbol) a čarovného Avalonu (Wild symbol). Automat Avalon má 20 výherných línií. K funkciám tejto hry patria aj Free spins (otočenia zadarmo), ktoré sa automaticky aktivujú ak sa na valcoh objavia tri a viac symbolov Panej jazera. A takisto aj špeciálna Gambling funkcia, ktorú môžete ale nemusíte využiť. Aktivuje sa pri každej výhre. Pri tejto špeciálnej funkcií sa hra prepne do režimu kariet, ak si správne typnete farbu karty ktorá padne, čierna alebo červená, dvojnásobok pôvodnej výhry je Váš!

Pozývame vás zahrať si aj pokračovanie skvelého výherného automatu Avalon 2. Vychutnajte si aj klasické hracie automaty, blackjack alebo top kasínové hry z našej ponuky. Skutoční hráči nájdu zoznam všetkých online kasín v bočnom menu so všetkými prehľadmi noviniek a bonusov v kasínach.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Avalon a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Avalon
Game Platform Microgaming
Lines 20
Reels 5
Graphics 4/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo