Avalon 2

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Avalon 2

Vydajte sa na dobrodružnú cestu do kráľovstva prostredníctvom výherného automatu Avalon 2 od spoločnosti Microgaming. Táto hra je pokračovaním veľmi úspešnej hry Avalon 1, na motívy legendy o kráľovi Artušovi a jeho výpravy. Zúčastnite sa boja proti zlu, kde môžete zachrániť kráľovstvo po boku slávneho kráľa Artura. Realistická grafika na automate Avalon 2 online vás vnesie do deja, kde zažijete nezabudnuteľné chvíle, a víťazstvo vám prinesie štedrú odmenu.

Výprava s kráľom Artušom vás obdarí bohatou odmenou

Na piatich valcoch automatovej hry Avalon 2 môžete získať 243 spôsobov výhry aj vďaka bonusovým funkciám, ktorými hra disponuje vrátane wild symbolov, scatter, násobiteľov a roztočení zadarmo. Stretnete tu aj bonus Grail Trail, ktorý v sebe obsahuje 8 rôznych bonusových hier, ktoré vám doprajú väčšie šance na výhru.

Zahrajte si tiež množstvo ďalších obľúbených online kasínových hier. Vytvorili sme šikovný zoznam všetkých online kasín, najnovších noviniek a prehľadov bonusov v kasínach, ktoré nájdete na bočnom panely našich webových stránok. Odporúčame vám, aby ste sa tiež pozreli na ďalšie kasínové hry, ako sú napríklad video automat a stolové hry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Avalon 2 a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Avalon 2
Game Platform Microgaming
Reels 5
Ways to Win 243
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo