CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Tractor Beam

Cudzinci vtrhli do zeme a klonovali dvory plné zvierat. Tento surrealistický príbeh na päť valcovom video automate Tractor Beam od poskytovateľa hazardných hier Nolimit City. Hra je jednoduchá na hranie, ale je tu veľa akcií na valcoch aj vďaka mimozemšťanom a ich silám. Vydajte sa na túto farmu uprostred ničoho a vyskúšajte si únosy cudzincov.

Sizzling Hot je automat od Novomatic, ktorý prichádza s piatimi výhernými radmi zábavy. Hra vás zavedie späť do klasických hracích automatov z minulosti, ktoré so sebou prinášajú niekoľko výbuchov nostalgie. Tieto tradičné hracie automaty mali iba dve charakteristické vlastnosti; tri valce a tradičné symboly ako ovocie, bary, 7s a zvončeky.

Náhodné šance uprostred farmy

Zdá sa, že sa niečo deje na náhodnej farme uprostred ničoho - zvieratá sú unesené cudzincami. Nolimit City vás pozýva, aby ste sa vydali do tejto vzdialenej farmy a boli svedkami zaujímavých udalostí online. Stretnete tu kravy a šokované ošípané lietajúce vo vzduchu, ktoré uniesli cudzie lode.

V hre strednej až vysokej volatility sa symboly môžu objaviť naskladané, nízko platené symboly môžu byť odstránené, a otočenia zadarmo, kde symboly budú tiež unesené môžu zvýšiť šance na výhru.

Na farme zvierat sa deje niečo divné. Zdá sa, že zvieratá nie sú tak spokojné s tým, že cudzinci zaberajú svoj domov a že používajú svoje laserové lúče na zber materiálu pre kozmickú loď a na testovanie klonovania kráv, ošípaných, oviec a kurčiat.

Hra ponúka niekoľko funkcií, ako napríklad Clone Attack. Čo napĺňa valce stohmi rovnakého vysoko plateného symbolu, funkciou Beam Em Em, ktorá odstraňuje všetky nízkohodnotové symboly z valcov a funkciu Abduction Spins, ktorá ponúka až 12 otočení zadarmo.

Výherný automat Tractor Beam od NoLimit City s témou mimozemského únosu  sa odohráva na farme, s vystrašene vyzerajúcimi karikatúrnymi zvieratami, ktoré sa rozžiaria. Grafika je naozaj skvelá a každý symbol je úplne dynamický, keď sedí vo vzduchu. Je to úplne jedinečná téma témy a určite sa budete angažovať pri otáčaní valcov online.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Tractor Beam a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Tractor Beam
Game Platform Nolimit City
3D Yes
Bet Levels 1
Coin Values N/A
Free Spins Yes
Game Features Clone up, Clone attack, Abduction spins, Wild substitution
HD Yes
Lines 20
Min / Max Bet 0.20 / 100
Reel Type Moving symbols with no reels
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Theme Farm slot
Ways to Win 20
Jackpot No
Wheels 5
Graphics 9/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply