Tome of Madness

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Tome of Madness

Neohrozený bádateľ Rich Wilde od vývojárov Play n Go je späť a pustí sa do ďalšieho epického dobrodružstva - len tentokrát rozpráva temnejšie tajomstvá v Rich Wilde a Tome of Madness.

Rich Wilde sa konečne vrátil na ďalšiu mimoriadne dobrodružnú cestu v najnovšom vydaní Play'n GO. Toto je vlastne štvrté dobrodružstvo Richa Wildeho, keď sa objavil v ďalších troch vydaniach Play'n GO, vrátane Pearls of India, Aztec Idols a Book of Dead.

Mimoriadne dobrodružná cesta

Tome of Madness ponúka vysoko volatilné spinningové akcie prostredníctvom päťvalcového video automatu. Pripojte sa k Rich Wilde k tomuto dobrodružstvu, a môžete profitovať zo štedrých multiplikátorov wild symbolov, špeciálnych wilds, ktoré spúšťajú režim hry Abyss Portal Effect a oveľa viac.

Ako sa očakávalo od Play'n GO, ktorý je jedným z popredných poskytovateľov softvéru v tomto odvetví, automat Tome of Madness vyzerá krásne vykreslený s prvotriednou grafikou, ktorá tiež zvyšuje vzrušenie pre každú hernú reláciu.

Rich Wilde a Tome of Madness sú založené na fiktívnych spisoch H.P. Lovecraft. Cthulhu je obrie morské monštrum, ktoré sa podobá chobotnici s chápadlami, zelenou gumovou kožou a drakom podobnými krídlami.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Tome of Madness a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Tome of Madness
Game Platform Play'n GO
3D Yes
Bet Levels 2
Coin Values 0.10
Game Features Multipliers, Other World Free Round, Abyss Portal Effect, Special Wilds
HD Yes
Jackpot Yes
Lines 9
Maximum Win 10000
Min / Max Bet 0.10 / 100
Reel Type Falling symbols with Void function
Reels 5
Rows 5
Symbols Book of Magic, Gems
Technology HTML5
Theme Inspired by Indiana Jones
Ways to Win N/A
Free Spins Yes
Wheels 5
Graphics 10/10
Sound Effects 10/10
Entertainment 10/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry Peniaze