Automatová hra Thunderstruck

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Thunderstruck

S automatovou hrou Thunderstruck si zaspomínate na severského boha hromu, dažďa, neba a plodnosti Zeme-Thorovi. Pre všetkým milovníkov sci-fi príbehov tvorcovia Microgaming pripravili v tejto hre na piatich valcoch s deviatimi výhernými líniami množstvo bonusov, s ktorými získate skvelé výhry.
Ako symboly použili obľúbené nástroje ako sú napríklad kladivo a palica pás, ktorý strieľa blesky a iné. Tieto predmety zohrávajú veľmi dôležitú úlohu v tejto zaujímavej hre plnej dobrodružstiev. Výherný automat Thunderstruck ponúka aj špeciálne symboly akým je wild symbol, ten dokáže nahradiť všetky ostatné symboly a znázorňuje ho samotný Thor. Vyššie výhry môžete tiež dosiahnuť bonusovými pretočeniami zadarmo získaním scatter symbolov.

Popasuj sa s mocným bohom a získaj bohatstvo

Táto hra je plná jedinečných funkcií, bohatej animácie a hlavne pútavej tématiky. Vychutnajte si zážitok z automatovej hry, ktorú si môžete vyskúšaj zadarmo, alebo za reálne peniaze v licencovaných kasínach so zaujímavými vstupnými bonusmi.

Ak sa vám automatova hra páči, určite si zahrajte aj jej nové pokračovanie Thunderstruck 2Pre hráčov, ktorí majú šťastie, máme zoznam všetkých online kasín v bočnom panely našich webových stránok. Nájdete tu tiež všetky kasíno novinky a prehľady bonusov. Určite si nezabudnite pozrieť kategórie video poker a ruleta.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Thunderstruck a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Thunderstruck
Game Platform Microgaming
Lines 9
Reels 5
Graphics 2/10
Sound Effects 2/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo