Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Thunderstruck 2

Hracie automaty Thunderstruck 2 nadväzuje na predošlú hru Thunderstruck, ktorá bola veľmi úspešná. Môžete tu vyhrať neuveriteľných 121 500 eur. Zaujme hlavne nadšencov mytologických postáv a rôznych výjavov, kde stretnete bohov severu Thora, Lokima a Odina, symboly kladív, dlhých lodí.

Neodolateľná výhra je tu

Zo symbolov tu nechýba Žolík, štyri odlišné bonusy, Scatter, voľné roztočenia a tiež populárne násobiče, ktoré násobia výhry 2 až 6 krát. Bonusová hra vám umožní dostať sa do "Great Hall of Spins" tzv. Veľká sieň roztočení, keď na valcoch vytočíte tri alebo viac Thorových mohutných kladív. Každý ďalší vstup do bonusovej hry vás pomaly ale isto približuje k odomknutiu krásnej komnaty ďalšieho nordického boha, ktorý umožní získať senzačné odmeny.
Inovatívne funkcie na automatovej hre Thunderstruck 2 vám odomkne cestu k vysnívaným výhram. Nenechajte si ujsť výraznejšiu grafiku, skvelú hudbu a 243 spôsobov výhry.

Vyskúšajte stovky našich kasíno hier online. Pre skutočných hráčov odporúčame zoznam online kasín v bočnom menu a obzrieť si najnovšie kasíno novinky a prehľad bonusov. Takisto Vám odporúčam pozrieť zoznam hier v kategórií Blackjack alebo video automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Thunderstruck 2 a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Thunder Struck 2
Game Platform Microgaming
Ways to Win 234
Technology Flash
Rows 3
Reels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo