The Champions

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

The Champions

Vyberajte ten najlepší futbalový tím na hracom automate Champions od vývojárov Pragmatic Play na piatich valcoch, ktorý ponúka možnosť 25 výherných línií online v licencovaných kasínach. Čaká na vás skutočná atmosféra na svetovom pohári, s ktorou prichádza množstvo príležitostí hrať za peniaze.

Prežite online horúčku svetového pohára

Váš futbalový favorit sa ukrýva medzi 32 tímami hráčov z majstrovstiev sveta v roku 2018. V balených stojanoch a ihrisku v pozadí nájdete základné symboly kariet A, K a Q spolu s píšťalkami, brankárskymi rukavicami, topánkami a košeľami. Farba týchto symbolov sa líši v závislosti od toho, ktorý tím si vyberiete - rozhodnite sa pre Brazíliu a uvidíte veľa žltých a modrých farieb. Vyberte Anglicko a je to biela a červená. Medzi atraktívny symbol patrí trofej, ktorý je zároveň wild symbolom, nahrádza všetky ostatné symboly ako bonus a ponúka ocenenia troch, 20 alebo 40-krát viac vášho celkového podielu na výplatnej línii. Šampióni prichádzajú s dvojicou bonusových funkcií.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

The Champions a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Champions
Game Platform Pragmatic Play
Lines 25
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online Peniaze TV