Super Joker

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Super Joker

Super Joker je ovocný automat s tromi valcami so starou školskou atmosférou. Vďaka 5 výplatným radom a bonusu Supermeter vám táto hra v podstate ponúka dve hry za cenu jedného. Ak ste fanúšikom tradičných automatov, mohol by byť tento priamo na vašej ulici.

V ďalších aspektoch je hra príliš jednoduchá a nemá žiadnu šancu proti novším automatom s jedinečným dizajnom a mnohými ďalšími funkciami. A funkcie, ktoré nasledujú po grafe, a nie štandardné prvky, ktoré možno nájsť v akomkoľvek gaminátore. Ale ak vám naozaj záleží iba na výplatách, určite sa vám bude páčiť hrací automat Mega Joker.

Tradičný retro automat

Pod tradičným automatom sa mimochodom rozumie ten druh, ktorého primárne rozmachy zahŕňajú každú dostupnú žiarovku na obrazovke, ktorá sa rozsvieti, aby znamenala výhru. Máme na mysli točiace sa citróny, čerešne a zlaté zvončeky.

Ak chcete jednoduchý výherný automat s vrhnutými modernými dotykmi. Pokiaľ ide o nostalgiu, vytiahne ju z vrecka. Sizzling Hot je klasická téma vydania od Novomatic, ktoré skutočne prináša nezabudnuteľný a pozoruhodný zážitok z online automatov.

Pragmatic Play pridal do svojej zbierky starých školských ovocných automatov aj hra Super Joker. Je to 3-valcový, 3-riadkový a 5 výherný riadok s niekoľkými doplnkami. Vyplňte celú obrazovku zodpovedajúcimi symbolmi, aby sa do hry dostali multiplikátory bonusových kolies, ktoré môžu zvýšiť výplaty až 20x.

Video automat Super Joker od Pragmatic Play je vo svojej podstate klasickou hrou inšpirovanou vibračnými hrami, ktorej názov hovorí veľa o jej hrateľnosti a bonusoch. Ponúka mierne nadpriemernú RTP, ktorá predstavuje 96,52% a úžasné maximálne výhry až do výšky vkladu 1 500x.

Medzi hlavné vrcholy tohto tradičného vydania Pragmatic Play patrí bonus Multiplier Wheel a ešte viac vzrušujúci režim Respin Un You You Win. Z hľadiska vizuálnej podoby sa výherný priestor Super Joker javí ako vyobrazený zábavnými disco vibráciami a elegantne navrhnutými symbolmi.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Super Joker a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Super Joker
Game Platform Pragmatic Play
3D No
Bet Levels 1
Coin Values 0.01
Free Spins No
HD No
Jackpot No
Lines 5
Maximum Win 1,500x (Max €37,500)
Min / Max Bet 0.05 - 25.00
Reel Type Mix of retro slot and video slot
Reels 3
Rows 3
Symbols Bar Symbols
Technology HTML5
Theme Based on traditional retro slots
Ways to Win 5
Game Features Respin Until You Win Feature, Multiplier Wheel
Wheels 3
Graphics 4/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Ovocné Automaty Retro