Super Diamond Deluxe

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Super Diamond Deluxe

Super Diamond Deluxe hrací automat pochádza z dielne tvorcov hazardných hier Ash Gaming Network. Užite si, a bavte na najnovšom AshGaming výhernom automate online ešte dnes.

Fortune Diamond musí byť jedným z najatraktívnejších automatov, inšpirovaných Čínou. Téma nemusí byť nová, ale iSoftBet sa podarilo, aby Fortune Diamond vynikol s vysoko kvalitnou grafikou, originálnymi umeleckými dielami a dostatkom bonusových funkcií, aby hrateľnosť bola ešte vzrušujúcejšia.

Oveľa viac príležitostí na výhru

Mnohokrát si hráč praje a hľadá po celú dobu progresívne jackpotové hry. Na video automate Super Diamond Deluxe máte veľkú šancu získať oveľa viac. Je to hra s jednoduchou grafikou, zaujímavým pozadím a zvukovými efektami. Ponúka tri rady, päť valcov a desať hracích línií.

Očakávajte, že vyhráte viac s progresívnym jackpotom, keď sa náhodne vyskytne. A ak chcete hrať v kasínach online, môžete tak urobiť z pohodlia vlastného domova. RTP hry je 92,03%. Najvyššie plateným symbolom je diamant, zatiaľ čo najnižšie sú Q, J a 10. Ostatné zahŕňajú modré, červené a zelené drahokamy. Ak chcete vyhrať jackpot, musíte natrafiť na sieť diamantov.

Jednou z unikátnych vecí v tejto vysoko platenej hre od AshGaming je, ako sú vytvorené riadky výhrier. Výhry nemusia byť vytvorené z ľavej strany valcov, takže na pristátie na jednej z výherných línií potrebujete len tri alebo viac rovnakých symbolov. Určite budete môcť zažiť tú istú vzrušujúcu hru.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Super Diamond Deluxe a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Super Diamond Deluxe
Game Platform Leander Games
Technology HTML5
Reels 5
Lines 10
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Výherné Automaty