Fortune Diamond

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Fortune Diamond

Výherný automat Fortune Diamond musí byť jedným z najatraktívnejších automatov, inšpirovaných Čínou. iSoftBet sa podarilo, aby Fortune Diamond vynikol s vysoko kvalitnou grafikou, originálnymi umeleckými dielami a dostatkom bonusových funkcií. To všetko robí ešte viac vzrušujúcu hrateľnosť.

Potenciálny bonus 10 000 mincí je pekný pokušiteľ, ale nedostatok akýchkoľvek bonusov nás zanechal nezvládnutým. Hra založená na lesklých drahokamoch by nemala byť ničím iným než nudným. Ale to je to, čo sme našli na výhernom hracom automate Diamond Jackpots. Určite sú zaujímavé aj ďalšie hry ako napríklad Jackpot King s Worms Reloaded a Pig Wizard.

Dostatok bonusových funkcií

Súčasťou série hracích automatov iSoftBet Simply Play je hra Fortune Diamond, ktorá je postavená na 5 valcoch, 3 riadkoch a 50 pevných výherných líniách s až 100 otočeniami, 10x multiplikátorom a jackpotom 200.000 mincí. Toto je náročná a zároveň odmeňujúca hra, o ktorej sa môžete dozvedieť viac roztočením online valcov.

iSoftBet je v odvetví uznávaný pre svoj pestrý, kvalitný katalóg hier. V tomto nejasne ázijskom štýle sa vracajú na známe územie. Hoci ich vysoké dizajnérske štandardy tu určite platia, nie je to naozaj to, v čom tento titul vyniká.

Keďže sme strednou až veľmi volatilnou hrou, sme si istí, že automatová hra Fortune Diamond, bude veľkou výzvou aj pre vás. Vzhľadom k minimálnej výške stávok, môžeme tento titul odporučiť hráčom, ktorí majú viac skúseností, no nováčikovia sú určite vítaní.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Fortune Diamond a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Fortune Diamond
Game Platform iSoftBet
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 50
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Graphics 4/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty