Hrací automat Starmania

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Starmania

Hrací automat Starmania od spoločnosti NextGen Gaming, Vám prináša farby, zábavu a veľké finančné odmeny. Hrací automat Starmania sa témou podobá na už známy automat Starburst.

Okrem zábavy a pekného prostredia Vám hra ponúka len 10 výherných línii, ale s dvojnásobnými výhrami. Vašu šancu na vyššiu výhru zvyšuje aj to, že výhra na valcoch sa počíta sprava doľava, ale aj zľava doprava. Medzi funkciami nechýba ani symbol Wild, ktorý môže nahradiť všetky symboly okrem Scatter symbolu. Scatter symbol Vám prináša točenie zadarmo, pri ktorom narastá počet wild symbolov na hracom poli. Aj počas voľného točenia, môžete získať ďalšie točenie zadarmo.

Užite si hru s týmto farebným a zábavným hracím automatom a odneste si domov skvelú výhru.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Starmania a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Starmania
Game Platform NextGen Gaming
Reels 5
Lines 10
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo