Hracie automaty Starburst

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Starburst

Výherný automat Starburst je od spoločnosti NetEnt. Automat ma príjemnú vesmírnu atmosféru a diamantový lesk. Starburst ponúka mnoho funkcií a priam užasne výhry. Patrí skôr ku klasickým automatom, ale v jednoduchosti je krása.

Výherný automat Vám ponuka hru, ktorú si môžete zahrať na 5 valcoch, 3 radách a až na 10 možných výherných líniách. Symboly, ktoré táto hra obsahuje sú hviezdne a diamantové. Diamanty (fialové, modré, oranžové, zelené a žlté), sedmička a ikona BAR. Najdôležitejším symbolom, je farebný diamantový kvet „Starburst Wild“.

Zahrajte si túto klasickú a úžasnú hru plnú hviezdnych výhier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Starburst a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Starburst
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 10
HD Yes
Game Features Expanding Wild
Rows 3
Symbols 7, Bar
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo