Výherný automat Siberian Storm

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Siberian Storm

Výherný automat Mega Jackpot Siberian Storm je automat od spoločnosti IGT, ktorý poskytuje hráčovi úžasných 720 výplatných línii. Tento výherný automat, je plný obrázkov majestátnych bielych tigrov ussurijských a ponúka vysoko kvalitnú grafiku a zvukové efekty, ktoré umocňujú tému hry.

Mega Jackpot Siberian Storm je výherný automat s piatimi kolesami a 720 šancami na výhru, v ktorom sa všetko točí okolo Tigrov. Symboly, s ktorými sa stretnete sú, biely sibírsky tiger, normálny tiger, zlatom pokryte šperky, tigrie oko, smaragdový prsteň a logo Siberian Storm. Ak sa vám tento výherný automat páči, vyskúšajte aj video automat Mega Jackpot Cleopatra.

Pozrite si tiež aj hracie automaty ktoré sú v kategóriách klasické hracie automaty a Stieracie Žreby. Skutoční hráči medzi nami nájdu úhľadný zoznam všetkých online kasín v bočnom paneli našich webových stránok. Aj tu nájdete prehľad bonusov a samozrejme najnovšie novinky v kasíne.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Siberian Storm a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Siberian Storm
Game Platform IGT
Ways to Win 720
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hracie Automaty Zadarmo