Výherný automat Siberian Storm

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Siberian Storm

Výherný automat Mega Jackpot Siberian Storm je automat od spoločnosti IGT, ktorý poskytuje hráčovi úžasných 720 výplatných línii. Tento výherný automat, je plný obrázkov majestátnych bielych tigrov ussurijských a ponúka vysoko kvalitnú grafiku a zvukové efekty, ktoré umocňujú tému hry.

Mega Jackpot Siberian Storm je výherný automat s piatimi kolesami a 720 šancami na výhru, v ktorom sa všetko točí okolo Tigrov. Symboly, s ktorými sa stretnete sú, biely sibírsky tiger, normálny tiger, zlatom pokryte šperky, tigrie oko, smaragdový prsteň a logo Siberian Storm. Ak sa vám tento výherný automat páči, vyskúšajte aj video automat Mega Jackpot Cleopatra.

Pozrite si tiež aj hracie automaty ktoré sú v kategóriách klasické hracie automaty a Stieracie Žreby. Skutoční hráči medzi nami nájdu úhľadný zoznam všetkých online kasín v bočnom paneli našich webových stránok. Aj tu nájdete prehľad bonusov a samozrejme najnovšie novinky v kasíne.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Siberian Storm a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre