Hrací automat Mega Jackpot Cleopatra

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Mega Jackpot Cleopatra

Vstúpte do časov starovekého Egypta, za vlády prekrásnej Kleopatry. Kleopatra Vás v tomto hracom automate môže zahrnúť obrovským bohatstvom, vďaka progresívnemu jackpotu. Hrací automat Mega Jackpot Cleopatra má 5 valcov a 20 výherných línii. Symboly s ktorými sa stretnete, sú z prostredia Egypta ako Sfinga, logo Mega Jackpots, skarabeus a podobné. Automat Vám ponúka možnosť hrať o progresívny jackpot. Hrať začínate keď sa Vám podarí získať, 5 symbolov Mega Jackpots v strede každého valca.

Ak sa vám tento automat páči, vyskúšajte aj jemu podobný video automat Mega Jackpot Siberian Storm. Nezabudnite si pozrieť zoznam veľmi žiadaných online kasínových hier, ktoré čakajú na vás práve teraz v kategóriách blackjack a stolové hry. Vytvorili sme tiež užitočný zoznam všetkých online kasín v bočnom panely tejto webovej stránky. Odporúčame vám pozrieť sa aj na novinky a bonusy v kasíne.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Mega Jackpot Cleopatra a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Cleopatra Megajackpots
Game Platform IGT
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 20
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hot Jackpot Hracie Automaty Zadarmo