Hrací automat Mega Jackpot Cleopatra

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Mega Jackpot Cleopatra

Vstúpte do časov starovekého Egypta, za vlády prekrásnej Kleopatry. Kleopatra Vás v tomto hracom automate môže zahrnúť obrovským bohatstvom, vďaka progresívnemu jackpotu. Hrací automat Mega Jackpot Cleopatra má 5 valcov a 20 výherných línii. Symboly s ktorými sa stretnete, sú z prostredia Egypta ako Sfinga, logo Mega Jackpots, skarabeus a podobné. Automat Vám ponúka možnosť hrať o progresívny jackpot. Hrať začínate keď sa Vám podarí získať, 5 symbolov Mega Jackpots v strede každého valca.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Mega Jackpot Cleopatra a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre