CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Serengeti Kings

Preskúmajte jeden z prírodných divov Afriky pomocou video automatu Serengeti Kings. Po spustení Vás privíta 5-valcový, 4-riadkový video automat s 26 výhernými líniami a funkciami Lion Feature, Panther Feature, Free Spins a Buy Free Spins.

Tvorcovia automatových hier zo spoločnosti Net Entertainment Vám prinesú neskutočné výhry vďaka divokým zvieratám a to online a ihneď. Vyskúšajte si zahrať aj skvelú automatovú hru Jungle Games.

Najodvážnejší prieskumníci v Serengeti sú odmenení za Free Spins, kde sa môžu objaviť symboly s vysokou hodnotou, ktoré sú naskladané a funkcie Lion a Panther sú aktivované súčasne, aby vytvorili Wild symboly a multiplikátory.

Video automat Serengeti Kings prichádza s inovatívnou prispôsobiteľnou funkciou Free Spins, ktorá hráčom ponúka nový vzrušujúci spôsob hrania hry. Vďaka schopnosti vziať zozbierané symboly z hlavnej hry do hry Free Spins pritiahne táto funkcia skúsených hráčov, ktorí ocenia mechaniku založenú na schopnostiach.

Staňte sa súčasťou veľkého dobrodružstva....

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Serengeti Kings a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Serengeti Kings
Game Platform NetEnt
HD Yes
Theme Africa
Technology HTML5
Rows 4
Reels 5
Min / Max Bet 0.10 - 100
Lines 26
Jackpot No
3D Yes
Bet Levels 1
Coin Values 0.05
Free Spins Yes
Game Features Lion & Panther Feature, Free Spins, Feature Buy
Ways to Win 26
Wheels 5
Graphics 8/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Automaty Online

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply