Jungle games hrací výherný automat

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Jungle Games

Súťaživé zvieratká si poradia s každým športom na hracom automate Jungle Games, ktorý prinášajú tvorcovia Net Entertainment. Divoké zvieratá vám doprajú víťazstvo v drsnej savane, ktoré si môžete vyskúšať v skvelo graficky spracovanej hre. V hre môžete napočítať až dvadsať výherných línií na piatich valcoch. Hra disponuje s dvoma bonusovými symbolmi. Prvým je Scatter(medaila), ktorý vám dokáže znásobiť vašu výhru a druhým je Wild (trofej), ktorý nahradí ktorýkoľvek symbol tak, aby vznikla nová výherná kombinácia.

Lukratívne výhry v bonusových kolách

Predstavia sa vám športoví reprezentanti ako lev, žirafa, nosorožec, hroch, ktorí stvárňujú taktiež symboly na výhernom automate Jungle games spolu so symbolmi boxerských rukavíc, činiek, rakiet na stolný tenis s loptičkou, píšťaliek, basketbalových lôpt, atď. Bonusová funkcia Pick Win sa aktivuje pri zobrazení troch a viac scatter symbolov kdekoľvek na valcoch, ktorou môžete získať voľné roztočenia či bonusovú hru.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Jungle Games a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Jungle Games
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo