safari king

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Safari King

Zavítajte do africkej savany prostredníctvom výherného automatu Safari King. Hra pochádza z dielne tvorcov Pragmatic Play, kde vám väčší potenciál na výhru poskytnú voľne žijúce zvieratá.

Doprajte si zaujímavé odmeny nájdením kombinácie symbolu leva, antilopy, zebry, nosorožca či geparda. Nájdete tu aj špeciálne symboly ako voľné otočenia a wilds. Atraktívny päť valcový hrací automat Safari King ponúka skvelých 50 výherných línií v online kasínach. Roztočte to ešte dnes a nechajte sa prekvapiť.

Nová hra od vývojárov Pragmatic Play vás naplní témou africkej Safari. Prinesie hráčom skvelú divočinu Afriky, kde Lev je kráľom všetkých zvierat. Lev je tiež symbolom Wild v tejto hre, spolu s ostatnými zvieratami. Prémiové symboly sú Zebra, Cheetah, Gazelle, Rhino a Elephant. Symboly, ktoré nie sú prémiové, sú obvyklé symboly hracích kariet 10 až A.

Vyskúšajte svoje šťastie

Ponorte sa do jednej z najinovatívnejších a najúžasnejších hier, ktoré boli kedy zverejnené online, a to tak, že sa pokúsite o šťastie na hracom automate Starburst od spoločnosti NetEnt. Toto kasíno hra ponúka hráčom podnecovaný herný zážitok, ktorý vyhladí všetky prekážky, s ktorými ste sa stretli predtým, keď hráte veľa klasických automatov.

Poďte spolu s nami na výlet do džungle prostredníctvom hracieho automatu Safari King, kde budete počuť rev levov. V tomto atraktívnom automate si môžete dávať pozor na bonusové symboly, pretože budú spúšťať otočenia zadarmo, ktoré môžu byť počas kola opakovane spúšťané a dávajú vám veľa šancí na výhru.

Safari King od Pragmatic Play je pozoruhodná hra s bezplatnými otočeniami, ktoré je obzvlášť prospešné, pretože môžete spustiť viac voľných roztočení v rámci kola bez obmedzenia. Okrem toho, vizuálne efekty a zvukové efekty tejto safari témy sú veľmi pozorudhodné. Je to zábavné a udržuje vás na špičke vašich prstov s masívnymi výhrami, ktoré získate z funkcie bezplatných otočení, ako aj jednotlivých symbolov, ktoré majú skvelé výplaty.

Safari King slot je veľmi jednoduchá hra z Pragmatic Play, ako môžete vidieť z veľmi stručnej časti o bonusoch. Je to preto, že je tu len jeden z nich, ale musím povedať, že je to celkom dobrý. Hlavnou výzvou je, aby sa pri každom voľnom prenose pridalo viac symbolov Wild a tieto sa držali na mieste pre celý bonus. Pár všetkých týchto Wilds s Elephant symboly a môžete vidieť sami vyhrať nejaké slušné výplaty až 1000x svoj vklad.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Safari King a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Safari King
Game Platform Pragmatic Play
Free Spins Yes
Lines 50
Reels 5
Rows 4
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Peniaze