Nitro Circus

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Nitro Circus

Pripojte sa k jazde prostredníctvom hracieho automatu Nitro Circus. Táto hra poháňaná adrenalínom obsahuje niektoré z najväčších hviezd, najväčšie kúsky a najbláznivejšie vozidlá. Hra má vzrušujúcu základnú hru a tiež špeciálne funkcie. Jedným z nich sú roztočenia zadarmo. Hlavnou črtou je super-originálna bonusová hra Nitro Jump. Tu môžu hráči lietať vzduchom na jednom zo 7 vozidiel a zbierať multiplikátory, výhry na mince a ďalšie bonusy na ceste, aby maximalizovali výhry.

Veľmi populárne video automat Bars and Bells má vzhľad a dojem výherného automatu v štýle Vegas s tromi valcami, ktorý sa vyznačuje sadou klasických symbolov používaných v hre.

Pripojte sa k vzrušujúcej jazde

Hráči môžu dosiahnuť bonusové hry prostredníctvom rozptylov aj zbierok a vybrať si z troch rôznych úrovní rizika. Čím vyššia je zvolená rýchlosť pre skok, tým väčšia je šanca na vyššie multiplikátory výhier, ale tiež väčšia šanca na zlyhanie a pád vášho pristátia s minimálnou výhrou.

Mega Fortune výherný jackpotový automat, navrhnutý tak, aby nadchol online hráčov, plní sľubov, ktorý držal v jeho názve, pretože každý jeho aspekt odráža niečo o prežití vysokého života. S 5 valcami, 4 stávkovými úrovňami a veľkorysými 25 stávkovými radmi môžete každú rotáciu manipulovať tak, aby vyhovovala vašim súčasným želaniam. Hra ponúka veľa príležitostí na znásobenie svojho bohatstva, s tromi jackpotmi - Mega, Major a Rýchle roztočenie zadarmo s multiplikátormi a symbolom Wild, ktorý zvyšuje vaše šance na zasiahnutie výhernej kombinácie zakaždým, keď hráte.

Nitro Circus od poskytovateľa hazardných hier Yggdrasil Gaming, keď sa pokúšal o niečo jedinečné. Varianta múdra, je to uprostred s väčšími výhrami prichádzajúcimi do funkcie Nitro Free Spins, ak sa vám podarí získať veľké množstvo roztočení zadarmo a využiť slušný multiplikátor. Ak je váš skok dobrý, môže funkcia Nitro Jump poskytnúť dobré výhry na mince a multiplikátory. Je to dobrý automat, pretože môžete získať 7,188-násobok svojho vkladu pri každom roztočení zadarmo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Nitro Circus a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Nitro Circus
Game Platform Yggdrasil Gaming
Rows 4
Coin Values 0.004 - 5.00
Free Spins Yes
Game Features Nitro Blast Mini Game, Nitro Free Spins, Vehicle Collection, Nitro Jump Bonus Game
Lines 25
Maximum Win 258,750
Min / Max Bet 0.10 - 125.00
Reels 5
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Peniaze