CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Nitro Circus

Pripojte sa k jazde prostredníctvom hracieho automatu Nitro Circus. Táto hra poháňaná adrenalínom obsahuje niektoré z najväčších hviezd, najväčšie kúsky a najbláznivejšie vozidlá. Hra má vzrušujúcu základnú hru a tiež špeciálne funkcie. Jedným z nich sú roztočenia zadarmo. Hlavnou črtou je super-originálna bonusová hra Nitro Jump. Tu môžu hráči lietať vzduchom na jednom zo 7 vozidiel a zbierať multiplikátory, výhry na mince a ďalšie bonusy na ceste, aby maximalizovali výhry.

Veľmi populárne video automat Bars and Bells má vzhľad a dojem výherného automatu v štýle Vegas s tromi valcami, ktorý sa vyznačuje sadou klasických symbolov používaných v hre.

Pripojte sa k vzrušujúcej jazde

Hráči môžu dosiahnuť bonusové hry prostredníctvom rozptylov aj zbierok a vybrať si z troch rôznych úrovní rizika. Čím vyššia je zvolená rýchlosť pre skok, tým väčšia je šanca na vyššie multiplikátory výhier, ale tiež väčšia šanca na zlyhanie a pád vášho pristátia s minimálnou výhrou.

Mega Fortune výherný jackpotový automat, navrhnutý tak, aby nadchol online hráčov, plní sľubov, ktorý držal v jeho názve, pretože každý jeho aspekt odráža niečo o prežití vysokého života. S 5 valcami, 4 stávkovými úrovňami a veľkorysými 25 stávkovými radmi môžete každú rotáciu manipulovať tak, aby vyhovovala vašim súčasným želaniam. Hra ponúka veľa príležitostí na znásobenie svojho bohatstva, s tromi jackpotmi - Mega, Major a Rýchle roztočenie zadarmo s multiplikátormi a symbolom Wild, ktorý zvyšuje vaše šance na zasiahnutie výhernej kombinácie zakaždým, keď hráte.

Nitro Circus od poskytovateľa hazardných hier Yggdrasil Gaming, keď sa pokúšal o niečo jedinečné. Varianta múdra, je to uprostred s väčšími výhrami prichádzajúcimi do funkcie Nitro Free Spins, ak sa vám podarí získať veľké množstvo roztočení zadarmo a využiť slušný multiplikátor. Ak je váš skok dobrý, môže funkcia Nitro Jump poskytnúť dobré výhry na mince a multiplikátory. Je to dobrý automat, pretože môžete získať 7,188-násobok svojho vkladu pri každom roztočení zadarmo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Nitro Circus a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Nitro Circus
Game Platform Yggdrasil Gaming
Theme Motorbike jumps
Technology HTML5
Rows 4
Reels 5
Min / Max Bet 0.10 - 125.00
3D Yes
Coin Values 0.004 - 5.00
Free Spins Yes
Game Features Nitro Blast Mini Game, Nitro Free Spins, Vehicle Collection, Nitro Jump Bonus Game
HD Yes
Jackpot Yes
Lines 25
Maximum Win 258,750
Ways to Win 25
Wheels 5
Graphics 9/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Peniaze

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply