Monkey Madness

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Monkey Madness

Tento deväť-výherný trojvalec od spoločnosti Pragmatic Play ponúka určitú ľahkú zábavu, ktorá zaručene rozjasní váš deň. Video automat Monkey Madness je rýchlou hrou s najjednoduchšou hrateľnosťou a jednoduchými funkciami.

Ste pripravení na ďalší africký tematický online slot? Safari King automat od vývojárov hazardných hier Pragmatic Play, či toto africké dobrodružstvo stojí za preskúmanie. S 50 výhernými líniami, vysokou volatilitou a niektorými bonusovými funkciami, vydaný v štýle Safari King vyzerá ako hra pre veľkých lovcov hier. A keď sa pustite do savany, určite nezostanete sklamaný.

Zaručuje sa, že zjemní váš deň

Opice vám na valcoch predstavia divokú zábavu v džungli, keď hráte Monkey Madness hrací automat od Pragmatic Play. Výhry zo stromu na strom pre výhry do výšky 1000x stávky. Video automat Monkey Madness je klasická 3 valcová hra s 9 výhernými líniami, ktorej dej sa odvíja v tropickom lese. Nájdete tu bubny, tukany, banány, ananásy a kokosové nápoje.

Spoločnosť Pragmatic Play v súčasnosti zahŕňa viac ako 70 automatových hier a stolových hier plus nové tituly vydávané pravidelne. Tiež vyvinuli širokú paletu video automatov, ktoré sa pokryjú všetky témy aj vašu peňaženku. Rýchlo sa rozvíjajúci softvérový tím sa snaží osloviť čo najširšie publikum.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Monkey Madness a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Monkey Madness
Game Platform Pragmatic Play
Rows 3
Reels 3
Lines 9
Game Features Multipliers
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Ovocné Automaty Retro