Mega Pyramid

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Mega Pyramid

Ako už názov napovedá, video automat Mega Pyramid je posledný v dlhej rade staroegyptských automatov. Je vytvorený spoločnosťou Red Tiger Gaming. Na piatich valcoch ponúka skvelých 30 výherných línií. Obsahuje rôzne špeciálne symboly, ako aj bezplatné otočenia.

Hráči, ktorí chcú vyskúšať iné hracie automaty od tejto developerskej spoločnosti Red Tiger, by sa mali bezpochyby dostať do rúk Ancient Script, Blue Diamond, The Equalizer, Crazy Genie, Arcade Bomb, Dragon's Luck, Elephant Treasure, Epic Journey, Esqueleto Mariachi a Gemtastic automaty.

V egyptskom štýle

Vďaka výhernému automatu Mega Pyramid sa hráči dostanú do starodávnych egyptských zrúcanín, získajú nejaké skvelé bohatstvo a ešte oveľa viac, bez toho aby opustili útulnosť svojich domovov. Hra je vyvinutá pomocou najmodernejších technológií a celkom pôsobivej grafiky. Dizajn hry je určite elegantný, veľmi moderný a príťažlivý.

Táto verzia hry Red Tiger Gaming je plná úžasných výherných potenciálov s výplatami v hodnote až 5 000-násobného vkladu. Dizajn je skutočne pôsobivý. V pozadí púštnej piesočnej búrky a mohutnej pyramídy uvidíte symboly hracích kariet, zvitok a egyptských bohov zvierat s vyššou platbou.

Rovnako ako v iných vydaniach hry Red Tiger Gaming, hra Mega Pyramid je prístupná prostredníctvom akýchkoľvek hracích zariadení vrátane mobilných telefónov a tabletov.

Aktivujte pyramídové oko a sledujte, ako sa horná časť pyramídy ožíva, zvýraznite v hre jeden symbol. Symbol je klonovaný, aby pomohol vytvoriť ďalšie výhry. V priebehu kola navyše, Pyramid Eye vyberie náhodný symbol, ktorý bude aktívny počas špeciálneho kola. Symbol sa zatvorí zakaždým, keď sa objaví v automatoch.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Mega Pyramid a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Mega Pyramid
Game Platform Red Tiger Gaming
Rows 4
Lines 30
Maximum Win over 5,000x
Min / Max Bet 0.20 / 20
Reels 5
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty